W centrum Krakowa pijany mężczyzna pogryzł strażnika miejskiego

2017-11-20 14:37
Zdjęcie poglądowe
Autor: Justyna Cieślik Zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w weekend w rejonie ul. Franciszkańskiej i Plant. Pijany mężczyzna był agresywny. W trakcie zakładania kajdanek ugryzł strażnika miejskiego w dłoń. 

Interwencja zaczęła się niepozornie. Do jednego z patroli straży miejskiej podeszły kobiety prowadzące nietrzeźwego mężczyznę, który ich zdaniem wymagał pomocy.

Ponieważ mężczyzna nie mógł samodzielnie chodzić, mówił w sposób bełkotliwy i czuć było od niego alkohol, strażnicy podjęli decyzję o przewiezieniu go do izby wytrzeźwień.

Mężczyzna stał się bardzo agresywny i wulgarny. Zaczął ubliżać funkcjonariuszom. Odepchnął jednego z nich, a w trakcie zakładania kajdanek ugryzł go w dłoń. 

Mężczyznę ostatecznie udało się przewieźć do izby wytrzeźwień. Sprawę przejęła policja. Mężczyźnie postawiony zostanie zarzut znieważenia funkcjonariuszy oraz naruszenia nietykalności cielesnej jednego z nich.

Strażnik musiał wykonać badanie krwi pod kątem chorób zakaźnych. Wynik na szczęście okazał się negatywny.

Zobacz też:

>>> Tajemnicze odkrycie w centrum Krakowa! Natrafili na nie pracownicy MPEC-u [AUDIO]

>>> Tragedia w Bochni: Dwulatka śmiertelnie porażona prądem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE