Pogoda dla Krakowa: Czeka nas atak zimy? [PROGNOZY]

2017-11-20 12:33
Idzie zima!
Autor: Zygmunt Put Zetpe0202 / Wikipedia CC Idzie zima!

W Warszawie już biało, a krakowian poniedziałkowy poranek przywitał deszczem ze śniegiem. Czy w najbliższych dniach czeka nas atak zimy? Sprawdzamy. 

Przed nami wyjątkowo pochmurne dni, ale wszystko wskazuje na to, że wciąż w jesiennej aurze. Według prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, w najbliższych dniach w Krakowie czekają nas raczej opady deszczu niż śniegu. 

Jak zapowiadają synoptycy, dziś wieczorem (20 listopada) temperatura spadnie do 1 st. Celsjusza. Będą nam towarzyszyć słabe opady deszczu. Podobnie zapowiada się wtorek i środa. Termometry w ciągu dnia pokażą maksymalnie cztery stopnie. 

Na rozpogodzenie możemy liczyć w czwartek. Temperatura sięgnie wówczas 11 st. Celsjusza, odpuści także deszcz. W piątek i sobotę pochmurno z okresowymi przejaśnieniami. 

Jeszcze pogodniej zapowiada się niedziela. Niebo ma być bezchmurne, a na termometrach mamy zobaczyć 8 st. Celsjusza. 

Zobacz też:

>>> Tajemnicze odkrycie w centrum Krakowa! Natrafili na nie pracownicy MPEC-u [AUDIO]

>>> Tragedia w Bochni: Dwulatka śmiertelnie porażona prądem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE