Barbara Nowak

i

Autor: ART SERVICE/Super Express Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak.

Nowy pomysł Barbary Nowak. Małopolska kurator zostaje youtuberką!

2022-02-04 10:50

kkklBarbara Nowak zostaje youtuberką! Jednak osoby, które liczą na to, że planowana jest zmiana na stanowisku małopolskiej kurator oświaty, zawiodą się. Wręcz przeciwnie, zaangażowanie w nagrywanie filmików ma pomóc Barbarze Nowak w lepszym kontakcie z uczniami, którzy dostaną możliwość zadawania jej pytań. Pierwsze nagranie ma dotyczyć nauczania zdalnego i lex Czarnek.

Nowy pomysł Barbary Nowak. Małopolska kurator zostaje youtuberką

Aktywność Barbary Nowak w mediach społecznościowych nie jest niczym nowym. Małopolska kurator oświaty prowadzi konto na portalu Twitter, za pośrednictwem którego komentuje wydarzenia związane nie tylko z oświatą. Na Twitterze Nowak skrytykowała między innymi spektakl pt. "Dziady", wystawiany przez Teatr im. Słowackiego i odradziła szkołom organizowanie wyjść na to przedstawienie. Z kolei w innym wpisie kurator oskarżyła środowisko LGBT o propagowanie pedofilii. Tymczasem medialna aktywność małopolskiej kurator ma być jeszcze mocniej widoczna. Jak podaje Gazeta Krakowska, Barbara Nowak chce zostać youtuberką!

PRZECZYTAJ: Barbara Nowak znowu szokuje! Centrum Żydowskie na liście instytucji "seksualizujących" dzieci

Plany małopolskiej kurator nie oznaczają jednak, że porzuci ona pełnioną funkcję i przeniesie swoje zawodowe życie do świata wirtualnego. Wręcz przeciwnie, rozwój youtubowego kanału ma jej służyć do lepszego kontaktu z młodzieżą. Użytkownicy Internetu mogą wysyłać na adres: zapytaj@kuratorium.krakow.pl swoje pytania, dotyczące pracy kuratorium oraz problemów związanych z oświatą. Pod filmikami będzie również udostępniona możliwość komentowania, choć kuratorium zaznacza, że obraźliwe i hejterskie wpisy zostaną usunięte. Pierwsze nagranie Barbary Nowak ma dotyczyć nauczania zdalnego oraz lex Czarnek. Premiera jest zaplanowana na poniedziałek (7 lutego). Krótkie, trwające 2-3 minuty filmiki małopolskiej kurator mają się ukazywać co tydzień, lub co dwa tygodnie. Początkowo będą tworzone w gabinecie Barbary Nowak, choć kuratorium nie wyklucza, że w przyszłości nagrania przeniosą się w plener.

Zobacz także: Barbara Nowak dostanie nowe stanowisko? To byłby awans

Sonda
Czy Barbara Nowak sprawdza się w roli małopolskiego kuratora oświaty?
Plantacja konopi w Alwerni zlikwidowana. Kilkaset krzewów w rękach policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE