O krok od tragedii pod Krakowem. Dzieci wjechały gokartem do stawu

2022-05-23 11:18
O krok od tragedii pod Krakowem. Dzieci wjechały gokartem do stawu
Autor: Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie Do stawu w Skawinie wpadł gokartem, którym jechała dwójka dzieci w wieku 6 i 12 lat.

Bardzo niebezpieczne zdarzenie w Skawinie pod Krakowem! Gokart, którym poruszała się dwójka dzieci w wieku 6 i 12 lat wpadł do stawu, a jego pasażerowie wylądowali w wodzie. Na szczęście dzieci o własnych siłach zdołały wydostać się na brzeg, jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Ostatecznie pechowym pasażerom gokarta nie stało się nic poważnego.

Skawina: Dwójka dzieci w wieku 6 i 12 lat wjechała gokartem do stawu

Chwila nieuwagi mogła doprowadzić do ogromnej tragedii. Wczoraj (22 maja) w Skawinie (powiat krakowskidwójka dzieci w wieku 6 i 12 lat wjechała gokartem do stawu. Pojazd nie miał silnika i był napędzany wyłącznie za pomocą łańcucha, wprawianego w ruch przez pedały. Na pomoc dzieciakom wezwano liczne służby, w tym nawet grupę nurków z KrakowaNa szczęście w tym przypadku skończyło się wyłącznie na strachu i przemoczeniu pasażerów gokarta. 

Dzieci wpadły do stawu razem z pojazdem, jednak zdołały o własnych siłach wydostać się na brzeg. Maluchy nie zostały w żaden sposób poszkodowane i nie wymagały udzielenia pomocy medycznej.

PRZECZYTAJ: Potężny niedźwiedź zginął w Tatrach. Chciał spotkać się z samicą, a czekał go straszny los

O krok od tragedii pod Krakowem. Dzieci wjechały gokartem do stawu
Autor: Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie Na szczęście, jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych, dzieci zdołały o własnych siłach wydostać się na brzeg.

ZOBACZ: Groza w Krakowie! Mężczyzna runął na podłogę i zaczął sinieć. Pan Włodek nie wahał się ani chwili

Sonda
Często boisz się o swoje dzieci?
Spłonęło ponad 50 hektarów lasów i traw. Z ogniem walczyło 60 zastępów straży pożarnej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE