Groza w Krakowie! Mężczyzna runął na podłogę i zaczął sinieć. Pan Włodek nie wahał się ani chwili

2022-05-23 7:50
Groza w Krakowie! Mężczyzna runął na podłogę i zaczął sinieć. Pan Włodek nie wahał się ani chwili
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Pan Włodek, strażnik miejski z Krakowa uratował mężczyznę, który stracił przytomność w sklepie.

Pan Włodek, strażnik miejski z Krakowa uratował życie mężczyźnie, który stracił przytomność w jednym z krakowskich sklepów. Do groźnego zdarzenia doszło w markecie na os. Kombatantów. Mężczyzna niespodziewanie runął na podłogę i zaczął sinieć. Akcja ratownicza błyskawicznie podjęta przez mundurowego zakończyła się sukcesem. Mężczyzna odzyskał oddech i został przewieziony do szpitala na obserwację.

Kraków: Strażnik miejski uratował życie mężczyźnie, który stracił przytomność

Strażnik miejski z Krakowa uratował życie mężczyźnie, który stracił przytomność w jednym z krakowskich marketów. Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę (21 maja) na os. Kombatantów. W pewnym momencie, około 60-letni mężczyzna runął na podłogę i zaczął sinieć. Na pomoc ruszył mu pan Włodek, strażnik miejski, który akurat przebywał w sklepie. Mundurowy przystąpił do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Na miejsce wezwano również karetkę pogotowia ratunkowego.

Gdy medycy dowiedzieli się, że pan Włodek jest przeszkolony w zakresie pierwszej pomocy, zapadła decyzja, że strażnik będzie pomagał w dalszej reanimacji.

PRZECZYTAJ: Ciało mężczyzny bez głowy i kończyny. Ustalono tożsamość denata z Jeziora Czorsztyńskiego!

Wspólne działania mundurowego i ratowników medycznych zakończyły się sukcesem. Reanimacja spowodowała, że mężczyzna odzyskał oddech i minęło bezpośrednio zagrożenie dla jego życia. Niemniej karetka pogotowia ratunkowego zawiozła go do szpitala, gdzie lekarze zbadają powód nagłego zasłabnięcia oraz utraty przytomności.

ZOBACZ: Wystraszona kobieta powiedziała o wszystkim! Leżał bez oznak życia w korycie potoku Słonka

Sonda
Czy umiesz udzielać pierwszej pomocy?
Marsz równości w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE