Obrzydliwy PEDOFIL wysyłał intymne zdjęcia i umówił się na SEKS z 12-latką

2019-11-19 11:39 AC
pedofilia, znęcanie się na dziećmi, dziecko
Autor: Shutterstock znęcanie się na dziećmi

Policjanci z małopolskiego Zabierzowa zatrzymali 34-latka podejrzanego o składanie przez internet propozycji seksualnych 12-latce. Mężczyzna umówił się z dziewczynką na seks, a wcześniej wysyłał jej zdjęcia intymnych części ciała.

Kilka dni temu na komisariat zgłosił się mężczyzna, który zeznał, że trafił na trop pedofila. Mężczyznę zaniepokoiły wiadomości, jakie otrzymał jego małoletni syn od użytkowników jednego z portali. Postanowił założyć tam konto, podał się za 12-letnią dziewczynkę i zaczął korespondować z nieznanym mu mężczyzną, który jako pierwszy do niego napisał.

- Podejrzany rozmówca był pewny, że konwersuje z małoletnią i mimo tego zaczął jej składać propozycje seksualne, wysyłając przy tym zdjęcia swoich intymnych części ciała. Efektem jego rozmów było umówienie się na spotkanie z rzekomą 12-latką przy jednej z galerii handlowych na terenie Krakowa. Był bardzo zaskoczony faktem, że w umówionym miejscu czekali na niego policjanci zamiast dziewczynki. Mężczyzna, którym okazał 34-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego, został przez kryminalnych zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - relacjonuje Sebastian Gleń z małopolskiej policji.

Śledczy przeszukali jego dom i zabezpieczyli laptopa, telefon komórkowy oraz pendrive. Teraz biegły zbada ich zawartość m.in. pod kątem posiadania treści pedofilskich.

34-latek usłyszał zarzuty składania propozycji seksualnych i prezentowania treści pornograficznych małoletniemu w wieku poniżej 15 lat oraz usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego, dopuszczenia się innej czynności seksualnej oraz doprowadzenia do poddania się takim czynnościom małoletniego w wieku poniżej 15 lat. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat więzienia.