Policja wydała dwa LISTY GOŃCZE za groźnymi przestępcami! Mogą ukrywać się w Krakowie

2019-11-19 9:47 AC
Policja wydała dwa LISTY GOŃCZE za groźnymi przestępcami
Autor: Małopolska Policja

Krakowska policja poszukuje dwóch mężczyzn, za którymi zostały wydane listy gończe. Przestępcy w ostatnim czasie mieszkali w Krakowie i właśnie tam mogą się ukrywać. Policja zdecydowała o upublicznieniu ich wizerunków i prosi o pomoc w doprowadzeniu poszukiwanych przed wymiar sprawiedliwości.

Poszukiwany 33-letni Marek Nosek

Podejrzany poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Krośnie w związku z naruszeniem art. 286 § 1 kk tj. doprowadzenia innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Sąd Rejonowy w Krośnie wydał wobec Marka Noska postanowienie o tymczasowym areszcie.

Poszukiwany 33-letni Marek Nosek
Autor: Małopolska Policja

Rysopis poszukiwanego:

- wzrost: 181-185 cm
- oczy: jasne
- włosy: krótkie

Mężczyzna ostatni raz zamieszkiwał przy ulicy Wielopole w Krakowie.

Poszukiwany 35-letni Jacek Gruchała

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie w związku z naruszeniem art. 56 ust.2 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Poszukiwany na mocy wyroku Sądu Rejonowego w Rzeszowie ma odbyć karę pozbawienia wolności za nie uiszczenie grzywny.

Poszukiwany 35-letni Jacek Gruchała
Autor: Małopolska Policja

Mężczyzna ostatni raz zamieszkiwał przy ulicy Zachodniej w Krakowie.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje o poszukiwanych proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Krakowie pod numerem telefonu 12 61 57 221, 12 61 57 711, 12 61 52 914 lub pod numerem alarmowym 112. Funkcjonariusze zapewniają anonimowość.