Obwodnica Krakowa ZABLOKOWANA po wypadku. Ciężarówka zderzyła się z dostawczakiem

2022-01-03 8:47
Trójkąt ostrzegawczy, zdjęcie poglądowe
Autor: SHUTTERSTOCK Trójkąt ostrzegawczy

W poniedziałek (3 stycznia) na obwodnicy Krakowa będącej ciągiem autostrady A4 samochód ciężarowy zderzył się z dostawczakiem. W wypadku została ranna jedna osoba. Obwodnica w kierunku Rzeszowa jest zablokowana, istnieje możliwość objazdu przez zjazd z A4 na węźle Kraków-Balice, a następnie drogą wojewódzką nr 774 i powrót na A4 na węźle Kraków-Bielany.

Obwodnica Krakowa zablokowana po zderzeniu ciężarówki z dostawczakiem

Pechowo zaczął się pierwszy tydzień w nowym roku. W poniedziałek (3 stycznia) na obwodnicy Krakowa będącej ciągiem autostrady A4 samochód ciężarowy zderzył się z dostawczakiem. Do zdarzenia doszło pomiędzy węzłami autostradowymi Kraków-Balice i Kraków-Bielany, na nitce w kierunku Rzeszowa. Polska Agencja Prasowa informuje, że w wypadku została ranna jedna osoba. Kierowcy korzystający z obwodnicy muszą liczyć się z utrudnieniami. Zablokowany jest przejazd w kierunku Rzeszowa. Na miejscu pracują strażacy, którzy usuwają skutki wypadku oraz policjanci, którzy ustalają przebieg groźnego zdarzenia. 

PRZECZYTAJ: Kraków. Przejazd pod wiaduktem na Grzegórzkach ZAMKNIĘTY. Do kiedy potrwają utrudnienia?

Z informacji PAP wynika, że istnieje możliwość objazdu przez zjazd z autostrady A4 na węźle Kraków-Balice, a następnie drogą wojewódzką nr 774 i powrót na A4 na węźle Kraków-Bielany. Jezdnia w miejscu wypadku powinna zostać udrożniona około godz. 10.00.

ZOBACZ: Jasnowidz Jackowski przeraża! "To jeszcze nasz Kraków". Z jego wizji na 2022 rok wieje grozą!

Sonda
Czy Kraków jest miastem przyjaznym dla kierowców?
Chociaż Kraków nie organizował miejskiego Sylwestra na Rynku pojawiło się mnóstwo ludzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE