Jasnowidz Jackowski przeraża! "To jeszcze nasz Kraków". Z jego wizji na 2022 rok wieje grozą!

2022-01-01 4:58
Jasnowidz Jackowski przeraża! To jeszcze nasz Kraków. Z jego wizji na 2022 rok wieje grozą!
Autor: Piotr Lampkowski Jasnowidz Jackowski przeraża! "To jeszcze nasz Kraków". Z jego wizji na 2022 rok wieje grozą!

Przepowiednie jasnowidza Jackowskiego przyciągają tysiące słuchaczy. Zazwyczaj dzieli się on nimi za pośrednictwem swojego kanału na portalu YouTube, jednak tym zrazem tylko czytelnikom "super Expressu" zdradził, co zobaczył w swoich wizjach przyszłości na 2022 rok dla poszczególnych polskich miast. Co wydarzy się w Krakowie? Jasnowidz Jackowski w trakcie wizji o Krakowie powiedział: "To jeszcze nasz Kraków". Przeczytaj najnowszą przepowiednię jasnowidza Jackowskiego.

To już kolejny raz, gdy pod koniec roku postanowiliśmy zapytać jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego (58 l.) o to, co wydarzy się w 2022 roku w polskich miastach. Jak potoczą się losy mieszkańców poszczególnych miast? Kiedy stanęliśmy przed drzwiami jego mieszkania, nie zdążyliśmy nacisnąć dobrze dzwonka, gdy najsłynniejszy żyjący polski jasnowidz otworzył nam drzwi. - Liczyłem na to, że nie przyjedziecie, ale przed chwilą poczułem, że już jesteście - tak rozpoczął z nami rozmowę jasnowidz Jackowski. Także w tym roku zapytaliśmy jasnowidza Jackowskiego o to, co widzi w swoich wizjach przyszłości dla poszczególnych polskich miast. Czy czeka na w końcu spokojny rok, czy może powinniśmy nastawić się na istny horror?

Przeczytaj koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wstrząsającą wizję na 2022 rok! Polacy będą uciekać ze swoich domów. Co nam grozi?!

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego. Wizja dla Krakowa na 2022 rok

- Mogę mówić to, co chcę? - Zapytał w rozmowie z dziennikarzem „Super Expressu” jasnowidz Jackowski i dodał: - Jeszcze nasz Kraków. To czuję. Powiem tak: jeszcze nasz Kraków, wielki Kazimierz. To wszystko – zakończył tajemniczo swoją przepowiednię dla Krakowa jasnowidz Jackowski.

Sprawdź to! Jasnowidz Jackowski totalnie szokuje w swojej wizji na 2022 rok. Chodzi o Tadeusza Rydzyka i papieża. Co ich łączy?!

Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla Krakowa w 2022 roku

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE