Oświęcim: Groziła, że WYSADZI dom przy użyciu BUTLI z GAZEM! Miała zaskakujące żądanie

2021-03-19 14:10
Oświęcim: Groziła, że WYSADZI dom przy użyciu BUTLI z GAZEM! Miała zaskakujące żądanie
Autor: 112małopolska.pl

W czwartek, 18 marca, mieszkanka Oświęcimia groziła, że wysadzi dom przy użyciu butli z gazem. Twierdziła tak, dzwoniąc do kancelarii prawniczej i żądając rozłożenia jej długu na raty. Kiedy przyjechali strażacy i policjanci, kobieta stwierdziła jednak, że nie miała zamiaru popełnić samobójstwa.

Policjanci i strażacy zgłoszenie dotyczące mieszkanki Oświęcimia dostali ok. godz. 10.30. Sygnał był dramatyczny – kobieta groziła samobójstwem. Według relacji zgłaszającej, pracowniczki kancelarii prawniczej, kobieta telefonicznie skontaktowała się z kancelarią, informując, że jeśli jej dług nie zostanie rozłożony na raty, wysadzi dom przy użyciu butli z gazem.

Zobacz: Kraków: Szpital tymczasowy w hali Expo uruchomiony! Wojewoda małopolski wprost o epidemii

Zastępy strażaków PSP i OSP Oświęcim oraz policjantów natychmiast zostały zadysponowane na miejsce. Kiedy dotarli do domu, który miał wylecieć w powietrze, porozmawiali z 35-letnią kobietą. Potwierdziła ona, że przekazała taką informację pracowniczce kancelarii, jednak stwierdziła, że nie miała zamiaru spełnić tej groźby. Przekazała, że chciała jedynie uzyskać zgodę na możliwość spłaty długu w ratach z uwagi na bardzo trudną sytuacje rodzinną.

Zobacz: ZASKOCZENIE! Opady śniegu w Małopolsce. Ile centymetrów białego puchu dziś spadnie?

Funkcjonariusze policji zdecydowali, że o sytuacji kobiety powiadomią pracowników socjalnych.

Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE