Patostreamerka Elżbieta G. w okrutny sposób dręczyła córkę. Zaproponowała zabicie własnego dziecka

i

Autor: Diana Cibotari/cc0/pixabay zdjęcie ilustracyjne

Ruch prokuratury

Patostreamerka Elżbieta G. w okrutny sposób dręczyła córkę. "Zaproponowała zabicie własnego dziecka"

2023-01-04 8:04

Krakowska prokuratura prowadzi postępowanie przeciwko Elżbiecie G., która na internetowych nagraniach obrażała i znieważała swoją 11-letnią córkę. Kobieta posunęła się nawet do szokującej propozycji, oferując przypadkowemu mężczyźnie... zabicie dziewczynki. Dziecko zostało już odebrane wyrodnej matce. Elżbiecie G. może grozić kara nawet do 25 lat więzienia.

Patostreamerka Elżbieta G. znęcała się nad 11-letnią córką. Prokuratura prowadzi postępowanie

Interwencję w sprawie patostreamerki Elżbiety G. podjęło Biuro Obrony Praw Dziecko. Opisało ono w mediach społecznościowych szokujące zachowanie dorosłej kobiety wobec 11-letniej córki. Na umieszczonych w Internecie nagraniach Elżbieta G. obrażała i znieważała dziewczynkę. Posunęła się nawet do... zaproponowania przypadkowemu mężczyźnie zabójstwa swojej córki. Dodatkowo przysparzała dziecku cierpień krzycząc, że go nie kocha. 11-latka została już odebrana wyrodnej matce.

- Po zbadaniu nadesłanych zapisów audycji i patostreamów z udziałem Elżbiety G. doszliśmy do przekonania, że osoba ta znęca się nad swoją 11-letnią córką. Elżbieta G. zaniedbywała dziecko, znieważała je publicznie i obrażała. Dysponujemy nagraniami, na których matka publicznie wykrzykiwała, że nie kocha własnej córki i oferowała ją obcym mężczyznom. Podczas jednej z audycji Elżbieta G. zaproponowała zabicie własnego dziecka przypadkowo napotkanemu w sieci internetowej mężczyźnie - czytamy na profilu FB Biura Obrony Praw Dziecka.

Jaka kara grozi Elżbiecie G.?

Postępowanie przeciwko Elżbiecie G. prowadzi krakowska prokuratura. Sprawa jest bardzo poważna. Jak podaje portal lovekrakow.pl, śledczy sprawdzają, czy kobieta dopuściła się "przetrzymywania zakładnika w celu zmuszenia organu państwowego lub samorządowego, instytucji, organizacji, osoby fizycznej lub prawnej albo grupy osób do określonego zachowania się". W dodatku prokuratura uznaje, że Elżbieta G. "w sposób szczególny dręczyła" córkę, dlatego może jej grozić kara nawet do 25 lat więzienia.

Konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego na temat zaginionej Jagody z Poronina
Sonda
Czy patostreaming powinien być karalny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany