Pijani rodzice zajmowali się malutkim dzieckiem. W środku nocy wybuchła domowa awantura

i

Autor: saragraphika/cc0/pixabay 34-latka miała w organizmie prawie 1,9 promila, a jej 31-letni partner blisko 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Skandal w Libiążu

Pijani rodzice zajmowali się malutkim dzieckiem. W środku nocy wybuchła domowa awantura

2022-08-19 12:58

Libiąż. Dwumiesięczne dziecko oraz jego starsze rodzeństwo znajdowało się pod opieką pijanych rodziców. Dodatkowo w środku nocy w domu rodziny musiała interweniować policja, ponieważ wybuchła tam awantura. Zarówno 34-latka, jak i jej 31-letni partner odpowiedzą za narażenie życia i zdrowia swoich dzieci na niebezpieczeństwo. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W Libiążu pijani rodzicie zajmowali się malutkim dzieckiem. W środku nocy doszło do awantury

We wtorek (16 sierpnia) policja interweniowała w jednym z domów w Libiążu z powodu awantury wywołanej przez pijanych mieszkańców. Na miejscu okazało się, że sprawcy zamieszania: 34-letnia kobieta oraz jej 31-letni partner mają pod opieką trójkę dzieci w wieku: 2 miesięcy, 12 i 15 lat. Przyjazd funkcjonariuszy utemperował agresywne zachowanie pijanych dorosłych, lecz odór alkoholu unoszący się w domu nakazał mundurowym przeprowadzenie badania trzeźwości. 

34-latka wydmuchała prawie 1,9 promila, w nieco lepszym stanie był jej partner, który miał w organizmie blisko 0,8 promila. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: W kapciach i piżamie wszedł do tramwaju w Krakowie. Nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania

5 kg heroiny na Lotnisku Chopina. Celnicy znaleźli narkotyki w walizce 81-latki

Dziećmi zaopiekowała się babcia. Jaka kara grozi pijanym rodzicom?

O całej sytuacji dyżurny libiąskiego komisariatu poinformował dyżurującego sędziego rodzinnego, który polecił przekazać dzieci pod opiekę najbliższego członka rodziny. Dziećmi zajęła się babcia, która przyszła na miejsce interwencji. Nieodpowiedzialni rodzice odpowiedzą za narażenie życia i zdrowia swoich dzieci na niebezpieczeństwo. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE