Pociąg Przemyśl-Szczecin ZMIAŻDŻYŁ osobę. "Nie wiadomo, czy to kobieta, czy mężczyzna"

2019-10-01 13:26
Pociąg Przemyśl-Szczecin ZMIAŻDŻYŁ osobę
Autor: archiwum se.pl

Tragiczny wypadek na torach w małopolskim Tarnowie. Pomiędzy wiaduktami na ul. Tuchowskiej i al. Tarnowskich pociąg osobowy relacji Przemyśl-Szczecin potrącił niezidentyfikowaną osobę.

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych w poniedziałek, 30 września. Jak poinformował Paweł Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowie, obrażenia ciała, których doznała osoba potrącona przez pociąg były tak rozległe, że do tej pory nie udało się ustalić, czy potrącona osoba to kobieta, czy mężczyzna.

Na razie nie są znane dokładne okoliczności tego zdarzenia. Pasażerowie składu z Przemyśla do Szczecina kontynuowali podróż innym pociągiem, a pozostałe były kierowane innymi torami.

Dokładne przyczyny tej tragedii wyjaśnią funkcjonariusze z Tarnowa. Z kolei tożsamość ofiary potwierdzą zlecone badania DNA. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE