Bajkowe stylizacje prowadzących Sylwester Marzeń z Dwójką w TVP

i

Autor: AKPA

Podano, ile osób bawi się na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. Konkretne liczby

2021-12-31 22:41

Trwa Sylwester Marzeń w Zakopanem. Pod wielką sceną zbudowaną na Równi Krupowej miało się bawić nawet 30 tysięcy uczestników. Ze wstępnych szacunków policji wynika jednak, że frekwencja nieco zawiodła i na teren imprezy weszła zdecydowanie mniejsza liczba ludzi. Jak dotąd, nie odnotowano poważniejszych incydentów związanych z koncertem.

Sylwester Marzeń w Zakopanem. Ilu uczestników przyciągnęła impreza?

Organizatorzy Sylwestra Marzeń w Zakopanem zgłosili imprezę na 30 tysięcy osób. Ze wstępnych szacunków zakopiańskiej policji, które przytacza Polska Agencja Prasowa wynika jednak, że frekwencja pod sceną zbudowaną na Równi Krupowej jest dużo niższa. W wydzielonych sektorach zgromadziło się około 8 tysięcy fanów muzyki rozrywkowej. Mniej więcej taka sama liczba widzów nie zdecydowała się na wejście na wyznaczony teren imprezy i ogląda widowisko z terenów okalających wydarzenie. Na szczęście, jak dotąd policja nie odnotowała żadnych poważniejszych incydentów związanych z koncertem. Przypomnijmy, że w trakcie imprezy na zakopiańskiej scenie sylwestrowej wystąpi ponad 30 artystów. Wśród nich są między innymi: Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Roxie Węgiel, Sławomir, Thomas Anders, Boys, Daria, Piękni i Młodzi, Rafał Brzozowski, Karolina Stanisławczyk, Weekend, The Music From ABBA - Arrival From Sweden, Mig, Kuba Szmajkowski, Francesco Monte, Milano, Odessa Band, Defis, Classic, Baciary, Playboys, Senhit, Maja Hyży, Piotr Kupicha czy Stanisław Karpiel-Bułecka. Poniżej galeria zdjęć z Sylwestra Marzeń w Zakopanem.

PRZECZYTAJ: Zakopane. Obława na Krupówkach! Strażnicy ruszyli w pościg za "dinozaurem"

ZOBACZ: Kraków. Do zdjęcia wystawili gołe pośladki! Takiej reakcji straży miejskiej się nie spodziewali

Sonda
Jak spędzasz Sylwestra w tym roku?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje co czeka emerytów w 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE