Pogoda na Wielkanoc 2019. Jaka pogoda w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny w Krakowie? Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2019

2019-04-18 14:37
Pogoda na Wielkanoc 2019
Autor: fietzfotos / pixabay.com Pogoda na Wielkanoc 2019

Do święcenia koszyczka w krótkim rękawku, czy w ciepłej kurtce? Wielu z nas zastanawia się, jaka będzie pogoda w Wielkanoc 2019. Postanowiliśmy to sprawdzić i... mamy całkiem dobre wiadomości. Pogoda na Wielkanoc 2019 w Krakowie zapowiada się dość optymistycznie. Dlaczego dość? Sprawdź szczegóły!

Pogoda na Wielkanoc 2019. Jak będzie w Krakowie?

Wielkie odliczanie do Wielkanocy czas zacząć. Okna przed świętami już umyte? Możemy Was uspokoić - wielkich ulew ani opadów śniegu nie będzie! Meteorolodzy wbrew wcześniejszym zapowiedziom o chłodnych świętach prognozują przyjemnie ciepłe i dosyć pogodne święta, zwłaszcza w zachodniej części Małopolski. Im dalej na wschód - tym gorzej, tam może być bowiem więcej chmur i może przelotnie popadać. 

Pogoda na Wielkanoc - niedziela, 21.04.2019

W niedzielę synoptycy przewidują dość słoneczną pogodę. Po południu może jednak się zachmurzyć i przelotnie pokropić, nie będą to jednak intensywne opady. Wiatr słaby z północy, więc temperatura odczuwalna może być nieco niższa niż ta na termometrach. Słupki rtęci w najcieplejszym momencie dnia pokażą nawet 17 stopni w Krakowie.

Pogoda na Poniedziałek Wielkanocny - 22.04.2019

Lany Poniedziałek zapowiada się mokro? Na wschodzie województwa rzeczywiście może przelotnie popadać. W Krakowie i zachodniej Małopolsce deszczu się jednak nie spodziewamy, a i temperatura będzie satysfakcjonująca - na termometrach nawet do 18 stopni.

Sprawdź prognozę pogody na Wielkanoc 2019

Prognozy długoterminowe obarczone są sporym ryzykiem błędu, a co za tym idzie, wszystko może się jeszcze zmienić, choć prognozy są już w miarę klarowne. Jaka pogoda będzie w Wielkanoc 2019 przekonamy się już 21.04.2019 ;) 

Źródło: TwojaPogoda.pl

Zobacz koniecznie:

>>> Samochód utknął na torach w Sterkowcu. Rozpędzony pociąg minął go o centymetry! [WIDEO]

>>> Krokusy 2019 już w Tatrach! Ośnieżone szczyty i "fioletowy dywan" robią wrażenie! [ZDJĘCIA]

>>> Kraków: "Szybki i wściekły". Brawurowa jazda i o krok od wypadku na Bora-Komorowskiego [WIDEO]

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE