Kraków: Z Wisły wyłowiono ciało mężczyzny [ZDJĘCIA]

2017-09-09 17:21

W okolicy mostu Kotlarskiego do Wisły wskoczył człowiek. Przypadkowy przechodzień zgłosił to na policję. Na miejscu pojawiły się policyjne motorówki, ale niestety było już za późno.  

Zgłoszenie wpłynęło około godziny 12:20. Mężczyzna (28 lat) był nad Wisłą z kolegą (29 lat). W pewnym momencie młodszy z mężczyzn zaczął biegać w kółko, po czym w ubraniach wskoczył do rzeki. 

Na miejscu, oprócz policji, zjawiło się też pogotowie ratunkowe i straż pożarna. W tym momencie 28-latek zniknął już pod wodą. Do akcji wkroczyli nurkowie, którzy po chwili wyłowili z rzeki ciało mężczyzny. Przystąpili natychmiast do reanimacji, niestety bezskutecznie.

Policja ustala teraz okoliczności zajścia. Przesłuchują kolegę zmarłego, który do tej pory zeznał im, że zażywali środki psychotropowe. Ostateczną przyczynę śmierci potwierdzi sekcja zwłok.

>>> Kraków: Kobieta urwała sobie palec. Do szpitala musiała dojechać taksówką

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE