Poszukiwana listem gończym schowała się przed policją właśnie tam. Pozazdrościła Hance Mostowiak?

i

Autor: Humusak/cc0/pixabay Poszukiwana listem gończym 30-letnia kobieta została znaleziona w kartonie znajdującym się na poddaszu.

Poszukiwana listem gończym schowała się przed policją właśnie tam. Pozazdrościła Hance Mostowiak?

2022-03-22 7:48

Poszukiwana listem gończym 30-letnia kobieta została zatrzymana na terenie gminy Trzebinia przez miejscowych policjantów. Funkcjonariusze znaleźli ją ukrytą... w kartonie, który znajdował się na poddaszu domu. 30-latka trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę jednego roku pozbawienia wolności.

Poszukiwana listem gończym schowała się przed policją właśnie tam. Pozazdrościła Hance Mostowiak?

W nietypowym miejscu odnaleźli poszukiwaną listem gończym 30-letnią kobietę policjanci z Trzebini. Funkcjonariusze udali się do jednej z miejscowości na terenie gminy Trzebinia, gdzie zastali 30-latkę na poddaszu domu jednorodzinnego. Poszukiwana ukryła się w... kartonie. Być może zainspirowała ją jedna z postaci serialowych, której tragiczna śmierć do dzisiaj jest przedmiotem licznych kpin. Niestety życie to nie serial, dlatego zatrzymana kobieta będzie musiała odpokutować za popełnione w przeszłości grzechy.

Po nocy spędzonej w celi chrzanowskiej komendy, 30-latka została przetransportowana do zakładu karnego. Odsiedzi tam zaległą karę jednego roku pozbawienia wolności. 

PRZECZYTAJ: Pijana 21-latka zajmowała się malutką córeczką. "W mieszkaniu panował nieład"

ZOBACZ: Klęknął nago na środku ulicy i zaczął się schylać. Szok w Nowym Targu

QUIZ. Wiesz, ile lat grozi za to przestępstwo? W kilku przypadkach możesz doznać szoku

Pytanie 1 z 20
Jaka kara grozi za dostarczenie alkoholu osobie małoletniej?
Nie żyje prof. Marian Zembala. Takim go zapamiętamy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE