Poszukiwany listem gończym wpadł przez domową awanturę. Na widok policji wyskoczył przez okno

i

Autor: Małopolska Policja 31-letni mieszkaniec Kęt trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe osiem miesięcy.

31-latek trafił do więzienia

Poszukiwany listem gończym wpadł przez domową awanturę. Na widok policji wyskoczył przez okno

2022-12-30 11:12

Uczestnictwo w domowej awanturze miało brzemienne skutki dla 31-letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i od razu trafił do więzienia, ponieważ był poszukiwany na podstawie listu gończego. 31-latek spędzi za kratkami najbliższe 8 miesięcy, w związku z wyrokiem za przestępstwo drogowe. Małopolanin próbował uniknąć odsiadki... wyskakując przez okno.

Kęty. Poszukiwany listem gończym wpadł przez domową awanturę. Na widok policji wyskoczył przez okno

We wtorek, 27 grudnia policja interweniowała w Kętach z powodu hałasów wynikających z domowej awantury. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie ustalania okoliczności w jakich doszło do awantury, mundurowi usłyszeli hałas dobiegający z jednego z pomieszczeń. Okazało się, że znajdujący się tam uczestnik nieprzyjemnego incydentu uciekł przez okno. Policjanci natychmiast podjęli pościg, podczas którego ujęli uciekiniera. Wkrótce okazało się, dlaczego Małopolanin tak bardzo chciał uniknąć spotkania z funkcjonariuszami, że wyskoczył przez okno domu jednorodzinnego.

31-latek trafił za kratki. Kara za przestępstwo z przeszłości

Mieszkaniec Kęt był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Żywcu. Mężczyzna miał na koncie wyrok za przestępstwo drogowe. Po zatrzymaniu, jeszcze tego samego dnia trafił do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe osiem miesięcy.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Sukces detektywa Rutkowskiego. Pomógł matce odzyskać córeczkę z Pakistanu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany