Próbna matura 2021: Matematyka. Pierwsze komentarze maturzystów: "K***a"

2021-03-04 10:40 eib
Próbna matura 2021: Matematyka. Pierwsze komentarze maturzystów: K***a
Autor: Pixabay Matura 2021 z matematyki łatwiejsza. Tego na pewno nie będzie na maturze CKE

Próbna matura 2021: Matematyka. 4 marca uczniowie, którzy będą zdawali w tym roku egzamin maturalny o godzinie 9:00 rozpoczęli próbną maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Tuż po tym, jak otrzymali arkusze zadań przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w internecie pojawiła się lawina komentarzy. Maturzyści piszą o poziomie zadań oraz o swoich odczuciach odnośnie swojego stanu wiedzy. Jakie opinie pojawiają się na portalach społecznościowych? Przeczytaj je w naszym artykule.

Próbna matura 2021 z matematyki rozpoczęła się punktualnie o godzinie 9 rano w czwartek, 4 marca. To właśnie wtedy uczniowie otrzymali arkusze zadań przygotowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną (CKE). tuż po tym w internecie pojawiły się komentarze dotyczące poziomu zadań z którymi przyszło zmierzyć się maturzystom. Uczniowie piszą także o tym, jakie są ich odczucia odnośnie ich poziomu wiedzy i o tym, nad czym muszą jeszcze popracować, by dobrze zdać maturę 2021. Emocjonalne wpisy, które lawinowo pojawiają się na Twitterze pokazują, że jedno z zadań wzbudza wyjątkowe zainteresowanie maturzystów. Chodzi o zadanie z maseczkami. pisaliśmy o tym w naszym wcześniejszym artykule: Próbna matura 2021: Maturzyści drwią z zadania o cenie maseczki na matematyce [KOMENTARZE]. A jak brzmią komentarze dotyczące pozostałych pytań z matematyki? Znajdziecie je pod galerią z arkuszami zadań z próbnej matury 2021 z matematyki.

Matura próbna 2021: Matematyka. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj. Kliknij w galerię poniżej! 

Próbna matura 2021: Matematyka. Pierwsze komentarze maturzystów: "K***a"

camille

"K***a jestem przy 14 zadaniu i nie wiem juz jak mam kombinować"

ᴘɪᴋᴀᴄʜᴇɴ ONF FIRST WIN

"czuję się głupia bo wszyscy piszą że takie łatwe to było a ja gówno zrobiłam"

ᴘɪᴋᴀᴄʜᴇɴ ONF FIRST WIN

"matma była chujowa"

hochlander

"Podejrzanie łatwa ta matematyka"

Złocisty

"#matura2021 będzie chyba najłatwiejszą maturą w historii"

AliceVision⁷-R- 03.12

"K****A NIE POWTARZAŁAM CIĄGÓW OD II LO, A ONI MI JUŻ TRZECIE ZADANIE Z TEGO WDUPILI XDDDDDD"

Eeyore

"Przez 45 minut udało mi się obliczyć ile zamkniętych muszę mieć dobrze żeby zdać"

Matura próbna 2021:

MATURA 2021: czy matematyka zaskoczyła?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE