Matura 2021: Matematyka. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA]

2021-05-05 14:36
Matura próbna 2021: Matematyka. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA]
Autor: arc. Matura próbna 2021: Matematyka. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj [CKE ODPOWIEDZI PYTANIA]

Matura 2021: Matematyka. Jakie były poprawne odpowiedzi na maturze z matematyki na poziomie podstawowym? Nie trać czasu na domysły i sprawdź arkusze CKE i odpowiedzi, które dla przygotowaliśmy dla was ze współpracy z naszym ekspertem - Dariuszem Kulmą, znanym nauczycielem matematyki. Listę odpowiedzi do arkuszy CKE z matury 2021 z matematyki będziemy aktualizować na bieżąco. Arkusze przekazuje Centralna Komisja Egzaminacyjna, która zorganizowała maturę 2021. Matematyka rozpoczęła się w środę, 5 maja 2021 roku, o godz. 9:00. Odpowiedzi i arkusze sprawdzisz tutaj!

MATURA 2021: czy matematyka zaskoczyła?

Matura 2021: Matematyka. W środę, 5 maja, o godz. 9:00 uczniowie rozpoczęli egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym, który odbywa się stacjonarnie w szkołach w całej Polsce. Za jego organizację odpowiedzialna jest Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE). Z jakimi zadaniami na maturze 2021 z matematyki musieli zmierzyć się uczniowie? Jakie są odpowiedzi do poszczególnych zadań? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w  naszym artykule. Będziemy aktualizować informacje na bieżąco. Zanim pojawią się oficjalne odpowiedzi, te publikowane tutaj są wyłącznie sugerowane - nie ma pewności, że są prawidłowe. Na to trzeba będzie jeszcze poczekać. Poniżej znajdziecie zdjęcia arkuszy CKE z matury próbnej, a gdy tylko pojawią się arkusze CKE z matury 2021 z matematyka, dodamy je do tego artykułu.

Matura próbna 2021: Matematyka. Odpowiedzi i arkusze pojawią się w tym artykule po zakończeniu egzaminu. W galerii poniżej sprawdzisz arkusz CKE z matury próbnej z matematyki.

Matura 2021: Matematyka. Sprawdź odpowiedzi na pytania z arkuszy CKE

Tutaj będziemy publikować odpowiedzi na pytania i rozwiązania zadań, które pojawiły się na maturze 2021 z matematyki na poziomie podstawowym. Gdy tylko CKE udostępni oficjalne odpowiedzi, zamieścimy je w tym materiale. Do tego czasu będziemy na bieżąco publikować sugerowane, proponowane odpowiedzi, które przygotowuje dla nas Dariusz Kulma, znany nauczyciel matematyki, który od lat przygotowuje uczniów do matury. Nie będą to jednak oficjalne odpowiedzi CKE, a jedynie propozycje rozwiązań zadań maturalnych z arkusza z matematyki. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że to właśnie będzie odpowiedź prawidłowa! Sprawdź, czy zdasz maturę 2021 z matematyki. Odpowiedzi znajdziesz poniżej, będziemy je uzupełniać. 

Zobacz koniecznie: Matura 2021: Matematyka. "To będzie pogrom". Tutaj znajdziesz arkusze CKE, zadania, odpowiedzi i rozwiązania [RELACJA NA ŻYWO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE