matura próbna 2023 język polski

i

Autor: Kasia Zaremba/Super Express matura próbna 2023 język polski

Matura próbna

Przecieki z matury próbnej z matematyki najbardziej poszukiwane. Uwaga na informacje o przeciekach na Twitterze!

2022-11-23 8:50

Już 23 listopada uczniowie zmierzą się z maturą próbną 2023 z Operonem z matematyki. I choć, jak sama nazwa wskazuje, jest to tylko próbny egzamin, który ma pozwolić uczniom sprawdzić wiedzę i oswoić się z nową formułą, niektórzy maturzyści i tak szukają w internecie informacji o przeciekach z matematyki. Przestrzegamy: do sensacyjnych wiadomości o przeciekach przed maturą próbną 2023 z Operonem na Twitterze, Facebooku, TikToku i innych mediach społecznościowych należy podchodzić z wielkim dystansem!

Przykładowa matura próbna 2023: matematyka. Arkusz CKE - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Matura próbna 2023 matematyka: przecieki

Informacje o przeciekach zalewają internet przed każdym egzaminem, także przed maturą próbną 2023 z Operonem z matematyki. Wszystkim, którzy szukają informacji o tym, że wyciekły arkusze CKE, przypominamy, że matura próbna z operonem to tylko testowy egzamin. Matura próbna 2023 z Operonem z matematyki ma pomóc uczniom oswoić się z nową formułą egzaminu, zadaniami z nowych obszarów i zagadnień, a także sprawdzić swoją dotychczasową wiedzę. Szukanie przecieków z matury na Twitterze, Facebooku, TikToku, czy innych mediach społecznościowych jest więc bezcelowe.

Przeczytaj koniecznie: Matura próbna z Operonem. Gdzie odpowiedzi i arkusze z matematyki? Zaskakująca decyzja Operonu! "Uwzględniając prośby nauczycieli..."

Przecieki z matematyki przed maturą - uwaga na oszustów!

Apelujemy, by nie wierzyć w rzekome informacje o przeciekach i nie dać się nabrać oszustom. Niestety, w przeszłości zdarzały się przypadki wyłudzania pieniędzy, a nawet... nagich zdjęć w zamian za przecieki z matury. O takich sytuacjach opowiadał w rozmowie z se.pl dr Marcin Smolik, dyrektor CKE. Szczegóły w materiale: Przecieki z matury za nagie zdjęcie z durszlakiem. Dyrektor CKE przestrzega przed oszustwami. Przed nami matura próbna 2023

Jak będzie wyglądać matura próbna 2023 z matematyki? Przykładowy arkusz w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają