Dramat w Górach Stołowych! 16-letni Wojtek umierał na oczach rodziców

2021-09-26 13:26
Tatry: 14-osobowa wyprawa ratunkowa TOPR. Śmigłowiec nie mógł dotrzeć do poszkodowanego
Autor: sebo106 /Pixabay.com Dramat w Górach Stołowych! 16-letni Wojtek umierał na oczach rodziców - zdj. ilustracyjne

Tej tragedii nie da się opisać żadnymi słowami. Rodzina z Ostrowa Wielkopolskiego (woj. wielkopolskie) wybrała się na wycieczkę w Góry Stołowe. Nic nie zapowiadało nadchodzącego dramatu. Podczas zdobywania kolejnego szczytu, 16-letni Wojtek stracił przytomność. Niestety jego życia nie udało się uratować...

Rodzinny dramat w Górach Stołowych! 16-letni Wojtek skonał na rękach ojca

Dramat rodziny z Wielkopolski w Górach Stołowych. Jak informuje Fakt, do zdarzenia doszło w piątek, 24 września. To wtedy podczas zdobywania szczytu Narożnik, 16-letni Wojtek z niewiadomych przyczyn zasłabł. Nastolatek stracił przytomność i przestał oddychać.

Czytaj także: 14–letnia Patrycja zabiła swoją babcię. Konflikt narastał od lat

Zrozpaczeni rodzice natychmiast wezwali ratowników GOPR, a później sami przystąpili do reanimacji syna. Gdy śmigłowiec LPR dotarł na miejsce, ratownicy GOPR za pomocą noszy i urządzenia do automatycznego prowadzenia reanimacji przenieśli nastolatka do śmigłowca.

Niestety życia 16-letniego Wojtka nie udało się uratować. Chłopiec zmarł. Przyczyny śmierci na razie pozostają nieznane.

Ktoś codziennie odwiedza grób Kamila zagryzionego przez psy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE