Siostry zakonne były w szoku. Takiego widoku się nie spodziewały w oknie życia

i

Autor: Shutterstock; Facebook/KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

Będziecie zaskoczeni

Siostry zakonne były w szoku. Takiego widoku się nie spodziewały w oknie życia

Takiego widoku w oknie życia siostry zakonne z pewnością się nie spodziewały. Gdy zadzwonił alarm powiadamiający, że okno życia zostało otwarte, szybko ruszyły w tamtą stronę. Jednak to co ukazało się ich oczom jest zaskakujące. Zamiast dziecka w oknie życia, ktoś zostawił kocięta...

Ktoś zostawił małe kotki w oknie życia. Siostry zakonne były w szoku

Ten widok zaskoczył siostry zakonne. W oknie życia przy ulicy Przybyszewskiego w Krakowie, ktoś zostawił osiem kociąt. Zakonnice powiadomiły o pakunku kierowcę  KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, który odebrał kociaki.

- Kierowca KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie otrzymał zgłoszenie, że do odbioru jest 8 kociąt z okna życia. Ale - uwaga - z okna życia dla dzieci, prowadzonego przez siostry zakonne na ul. Przybyszewskiego.... Tak więc mamy kolejne kocie dzieci pod opieką. I do tego z bardzo zaawansowanym kocim katarem - piszą na Facebooku przedstawiciele organizacji.

Jak dodają pracownicy KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, ten rok jest wyjątkowo trudny. Nawet najstarsi pracownicy schroniska nie pamiętają tylu oddanych zwierząt.

- Pamiętajcie, że za pośrednictwem naszego biura można wykupić taniej zabieg kastracji/sterylizacji. Osobom w ciężkiej sytuacji materialnej pomagamy w pokryciu kosztów takiego zabiegu - tłumaczą pracownicy KTOZ.

W Lublinie działa..."Okno życia" dla małych zwierząt
Sonda
Czy popierasz inicjatywę, jaką jest okno życia?