Wielkie emocje i wieczór panieński z ekipą ESKA Summer City! [ZDJĘCIA]

2019-08-06 20:02 Amadeusz Calik

To był szalony weekend z ekipą ESKA Summer City w Krakowie i Małopolsce. Nie zabrakło sportowych emocji, mocnych wrażeń, adrenaliny i doskonałej zabawy! Zobaczcie, gdzie byliśmy i jak się bawiliśmy!

W piątek pojawiliśmy się w Tauron Arenie na Memoriale Wagnera. Mecz Polska - Brazylia był emocjonujący, i choć polska ekipa odniosła porażkę - kibice nie opuścili naszych siatkarzy. Pełna emocji była też sobota - byliśmy między innymi na starcie Tour de Pologne 2019

Następnie udaliśmy się pod naszą redakcję na Wiślnej 12 w Krakowie, gdzie przygotowaliśmy niespodziankę dla naszej redakcyjnej koleżanki Gabrysi, która już wkrótce poślubi swojego partnera. Nasza szalona ekipa pomogła zorganizować wyjątkowy wieczór panieński! 

Życząc naszej koleżance szczęścia na nowej drodze życia, wybraliśmy się na dach hotelu Poleski, by ze słuchaczami wziąć udział w Roof Party. Dzień zakończyliśmy na Kadrówce, czyli Pikniku Wolności w Michałowicach

Z kolei w niedzielę mogliście nas spotkać w Linolandii. To niezwykły Park Linowy zlokalizowany w podkrakowskim Kryspinowie nad brzegiem Zalewu na Piaskach. Na uczestników czekają tam trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności o łącznej długości ok. 1 kilometra. 

Najmłodsi mogą skorzystać z dmuchanego zamku, trampoliny oraz toru terenowego. Co ciekawe, znajduje się tu jedna z najdłuższych tyrolek w Małopolsce, która gwarantuje niesamowite wrażenia. 

Gdzie będziemy w najbliższym czasie?

Ekipę ESKA Summer City spotkacie m.in. w piątek, 9 sierpnia na starcie i mecie Tour de Pologne w Bukowinie Tatrzańskiej. Z kolei w sobotę, 10 sierpnia szukajcie naszego samochodu na ulicach Krakowa. Bądźcie z nami!