Barbara Nowak, kurator oświaty w Krakowie

i

Autor: Kuratorium Oświaty w Krakowie Bulwersujący tweet kurator oświaty o równym traktowaniu dzieci. „To lewacka utopia”

Wstrząsające słowa

Szokujący komentarz Barbary Nowak o aborcji. "Morderstwo zabija także mordercę"

2023-07-20 17:06

Barbara Nowak znowu szokuje w mediach społecznościowych. Tym razem małopolska kurator oświaty zabrała głos na temat przerywania ciąży. - Kobieta, która dokonuje aborcji, musi się liczyć z tym, że będzie cierpieć psychicznie. (...) Morderstwo zabija także mordercę - napisała na Twitterze Barbara Nowak. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie gigantyczne kontrowersje wzbudziła interwencja krakowskiej policji wobec pani Joanny, która zażyła tabletkę wczesnoporonną.

Szokujący komentarz Barbary Nowak o aborcji. "Morderstwo zabija także mordercę"

Barbara Nowak nie stroni od aktywności w mediach społecznościowych, gdzie komentuje bieżące wydarzenia, nierzadko w szokujący sposób. Najnowszy wpis małopolskiej kurator oświaty dotyczy przerywania ciąży, a dokładnie stanu psychicznego kobiet, które przeszły aborcję. Jej zdaniem takie kobiety "muszą się liczyć z tym, że będą cierpieć psychicznie", równocześnie zaznaczając, że może to prowadzić do prób samobójczych. Nie powołała się jednak na żadne badania, które mogłyby potwierdzić jej tezę. Nowak doprecyzowała, że "cierpienia psychiczne" po aborcji dotyczą kobiet "z czynnym sumieniem", bowiem - jej zdaniem - "morderstwo tylko na psychopatach nie robi wrażenia". 

Kobieta, która dokonuje aborcji, musi się liczyć z tym, że będzie cierpieć psychicznie. Morderstwo tylko na psychopatach nie robi wrażenia. Kobieta, z czynnym sumieniem, cierpi po zamordowaniu dziecka, czasem tak bardzo, że sama też nie chce żyć. Morderstwo zabija także mordercę - napisała na Twitterze Barbara Nowak.

Pani Joanna zażyła tabletkę poronną, do szpitala przyjechała policja. Kontrowersje wokół interwencji

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie "Fakty" TVN ujawniły relację pani Joanny, która stała się obiektem kontrowersyjnej interwencji krakowskiej policji. Kobieta po zażyciu tabletki wczesnoporonnej musiała między innymi rozebrać się w obecności funkcjonariuszy policji, którzy dodatkowo zabrali jej laptop i telefon. Sąd Rejonowy w Krakowie uznał zatrzymanie tych przedmiotów za niezgodne z prawem. W sprawie pani Joanny wyjaśnień zażądał między innymi Rzecznik Praw Pacjenta i Rzecznik Praw Obywatelskich. Z kolei Naczelna Izba Lekarska stwierdziła, że "to co spotkało pacjentkę stanowi naruszenie praw pacjenta" i zapowiedziała wszczęcie postępowania dyscyplinarnego w przypadku stwierdzenia naruszenia tajemnicy lekarskiej.  

Pogrzeb Olka i Michała, którzy zginęli w samochodzie Patryka P.
Sonda
Czy kurator Barbara Nowak powinna stracić stanowisko?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany