Kurator Barbara Nowak

i

Autor: ART SERVICE Kurator Barbara Nowak

Szokujący wpis Barbary Nowak o katastrofie smoleńskiej. "Putin miał/ma pomocników w Polsce"

2022-04-11 9:20

Barbara Nowak znowu zszokowała aktywnością w mediach społecznościowych. Małopolska kurator oświaty w twitterowym wpisie zamieściła swoją teorię na temat katastrofy smoleńskiej. Jej zdaniem Lech Kaczyński "zapłacił życiem za unicestwienie gruzińskich planów Putina". Dodatkowo Nowak stwierdziła, że "Putin miał/ma pomocników w Polsce ".

Szokujący wpis Barbary Nowak o katastrofie smoleńskiej. "Putin miał/ma pomocników w Polsce"

W niedzielę (10 kwietnia) przypadała 12. rocznica katastrofy smoleńskiej. Z tej okazji skorzystała Barbara Nowak, by przedstawić własną teorię na temat tragedii, w wyniku której zginął ówczesny prezydent Polski Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz 94 pozostałych pasażerów rządowego samolotu Tu-154. Z wpisu małopolskiej kurator oświaty wynika, że katastrofa nie była przypadkiem, lecz zaplanowanym działaniem. Celem zamachu - zdaniem Nowak - miało być wyeliminowanie Lecha Kaczyńskiego, który "unicestwił gruzińskie plany Putina". Na tym jednak nie koniec, ponieważ szefowa małopolskiego kuratorium stwierdziła, że "Putin miał/ma pomocników w Polsce", tym samym sugerując współudział innych osób w doprowadzeniu do śmierci Lecha Kaczyńskiego!

Barbara Nowak nie wskazała jednak konkretnie, kto w Polsce miałby stać za zamachem na prezydenta. Nie wyjaśniła również, czy chodzi o polskich obywateli, czy też na przykład o przedstawicieli rosyjskich służb specjalnych przebywających w Polsce.

PRZECZYTAJ: Abp Jędraszewski zabrał głos w sprawie katastrofy smoleńskiej. Mówił o brzozie i prawach fizyki

- Rosja Lenina, Stalina, Putina - to wciąż ta sama Rosja. Niszczy wszystkich, którzy staną im na drodze do budowania imperium. Lech Kaczyński unicestwił gruzińskie plany Putina, rozumiał procesy historyczne. Zapłacił życiem. Putin miał/ma pomocników w Polsce - napisała na Twitterze Barbara Nowak.

ZOBACZ: Podhale: Zabiła Józka, bo chciał kanapkę. Krewka góralka usłyszała wyrok [ZDJĘCIA]

Sonda
Wierzysz w zamach w Smoleńsku?
Prezydent Andrzej Duda o katastrofie smoleńskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE