Szorowali psa chemią samochodową i atakowali myjką ciśnieniową. Skandaliczne zachowanie klientów myjni

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Szorowali psa chemią samochodową i atakowali myjką ciśnieniową. Skandaliczne zachowanie klientów myjni

Jak tak można?!

Szorowali psa chemią samochodową i atakowali myjką ciśnieniową. Skandaliczne zachowanie klientów myjni

2023-05-29 17:55

Ludzka bezmyślność nie zna granic. Kolejny dowód na to poznaliśmy w Oświęcimiu (woj. małopolskie). Wizyta na myjni okazała się być horrorem dla psa, którego nagle kobieta i mężczyzna zaczęli szorować chemią samochodową! Sprawę zgłosili policji pracownicy myjni. Trwa poszukiwanie sprawców.

Oświęcim. Pies przeżył horror na myjni samochodowej. Skandaliczne zachowanie

W piątek (26 maja) pracownicy myjni otrzymali telefon od jednego z naszych stałych klientów, który z przerażeniem opowiedział nam o karygodnym zachowaniu pary, która odwiedziła nas w tym samym dniu po godzinie 20 - relacjonują pracownicy jednej z myjni w Oświęcimiu (woj. małopolskie). Kamery monitoringu zarejestrowały wstrząsającą sytuację.

Kobieta i mężczyzna szorowali psa szczotką z chemią, przeznaczoną do mycia pojazdów, a nie zwierząt. Co więcej, polewali psa wodą z myjki ciśnieniowej. Na nagraniu widać wyraźnie, że pies jest przerażony całą sytuacją i próbuje się wyrwać.

Sprawa trafiła na policję. Funkcjonariusze KPP w Oświęcimiu szukają sprawców i wyjaśniają szczegóły tego bulwersującego zdarzenia. Za znęcanie nad zwierzętami grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Poniżej film ze zdarzenia.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Strach na Brochowie. Mieszkańcy boją się agresywnych psów.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany