TOP 14 zawodów, w których NIE znajdziesz pracy w Krakowie [ZDJĘCIA]

2019-02-15 17:40

Szukacie pracy i nie możecie jej znaleźć? Znalezienie oferty pracy w danym zawodzie niemalże graniczy z cudem, a gdy już pojawi się ogłoszenie o naborze, prawie natychmiast staje się nieaktualne? Prawdopodobnie wymarzona posada znajduje się na tzw. liście zawodów nadwyżkowych. Co to oznacza i jakie zawody znalazły się na liście w Krakowie w prognozie na 2019 rok? Sprawdźcie!

Portal Barometr Zawodów opublikował listę prognozowanego zapotrzebowanie na zawody w Krakowie i Małopolsce. Prognoza na 2019 rok określa, jakie zawody będą w najbliższych miesiącach oceniane jako nadwyżkowe, czyli takie, w których znalezienie pracy może być trudniejsze ze względu na małe zapotrzebowanie oraz wielu kandydatów chętnych do podjęcia pracy i spełniających wymagania pracodawców.

Zestawienie powstało na podstawie Barometru zawodów, czyli jednorocznej prognozy sytuacji w poszczególnych zawodach przygotowanej osobno dla każdego powiatu. Sprawdzimy tam m.in. jakie zawody zostały zakwalifikowane jako nadwyżkowe w Krakowie i Małopolsce. Kto w tym roku może mieć trudności ze znalezieniem pracy? Zobaczcie w powyższym zestawieniu!

Czytaj także: 

>>> Dzielnice grozy w Krakowie: Gdzie mieszkańcy boją się chodzić po zmroku? [LISTA DZIELNIC]

>>> Małopolska: Na tę drogę czekają wszyscy. Zakopianka robi wielkie wrażenie [ZDJĘCIA LOTNICZE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE