Asteroida leci w stronę Ziemi! Apokalipsa 21 grudnia 2020?

i

Autor: Shutterstock

Trąby apokalipsy w Krakowie?! Tajemnicze dźwięki w stolicy Małopolski

2020-12-21 7:45

Wczoraj późnym wieczorem do krakowian w wielu częściach miasta (a także do mieszkańców okolicznych miejscowości – np. Wieliczki) zaczęły docierać tajemnicze dźwięki. Zaniepokojeni mieszkańcy nagrywali dziwne odgłosy, a następnie wrzucali je do Internetu, pytając o ich źródło. Posłuchajcie sami.

Czytaj też: Dziwisz szokuje! “Przebaczam mojej ojczyźnie”. W jaki sposób Polska skrzywdziła kardynała?

Powstało już kilka teorii dotyczących źródła tych dźwięków. Wśród najpopularniejszych można wymienić przypuszczenie, iż odgłosy te to dźwięki wypuszczanej pary z elektrociepłowni i to, co słyszeli mieszkańcy Krakowa oraz okolic było po prostu czyszczeniem kominów. Odgłosy rzeczywiście przypominają dźwięki regularnego upuszczania sprężonego powietrza, więc teoria ta wydaje się być całkiem prawdopodobna.

Czytaj też: Wojewoda Małopolski nie pozwoli na podwyżkę cen biletów w Krakowie?! Niebawem decyzja!

Wspomina się także o awarii ciepłociągu MPEC, przez którą część mieszkańców Płaszowa pozbawiona jest czasowo ogrzewania swoich mieszkań. W niedzielę od godziny 10:00 nastąpiła bowiem przerwa w dostawie energii cieplnej. Awaria spowodowana jest nieszczelnością rurociągu.

Pojawiły się też mniej oczywiste wytłumaczenia zjawiska. Niektórzy sugerują, że tajemnicze dźwięki mogą mieć związek z przelatującym dziś blisko ziemi meteorytem. To właśnie dzisiaj, wedle niektórych obliczeń, kończyć się ma Kalendarz Majów, a wraz z nim cała ludzka cywilizacja. Astronomowie z NASA potwierdzają, że 21 grudnia 2020 na niebie wydarzy się coś niezwykłego. Otóż Jowisz i Saturn utworzą na niebie tak zwaną Wielką Koniunkcję, czyli z punktu widzenia ziemskiego obserwatora nałożą się na siebie, tworząc jedną jasną planetę.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Niedzielny protest Strajku Kobiet w Krakowie. Gonitwa po ulicach z Policją, która próbowała zablokować pochód.