Troje dzieci potrąconych przez samochód! Wybiegły zza autobusu. Dramat pod Oświęcimiem

2021-10-21 22:20
Policja
Autor: Policja Śmiertelny wypadek w Dąbrowie Górniczej - zdjęcie poglądowe

Dramatyczne chwile w Zaborzu (woj. małopolskie) koło Oświęcimia. Kierująca samochodem 64-latka z Katowic potrąciła trójkę dzieci. Dwie ośmiolatki i jeden siedmiolatek wychodziły zza autobusu, kiedy uderzył w nie pojazd. - Po szczegółowych badaniach lekarskich okazało się, że jedna z dziewczynek doznała poważnego urazu głowy - podaje policja. Trwa ustalanie przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Zaborze koło Oświęcimia w czwartek po południu. Jak podaje policja, dwie dziewczynki i chłopiec zostali potrąceni w czwartek przez kierującą autem 64-letnią katowiczankę. Dzieci wbiegły na pasy dla pieszych zza autobusu. Trafiły do szpitala. Rzecznik policji w Oświęcimiu asp. szt. Małgorzata Jurecka poinformowała, że pogotowie zabrało dwie 8-latki i 7-letniego chłopca. Cała trójka była przytomna. - Po szczegółowych badaniach lekarskich okazało się, że jedna z dziewczynek doznała poważnego urazu głowy. Pozostałe dzieci też pozostały -  szpitalu na obserwacji – podała policjantka. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, dzieci wbiegły na przejście dla pieszych zza autobusu. - Policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego - informują mundurowi.

Młoda kobieta WTARGNĘŁA na przejście dla pieszych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE