Wieliczka. Pieszy uciekł przed bmw w ostatniej chwili! Szokujące nagranie

2021-10-06 13:29
Wieliczka. Mężczyzna ledwo uciekł przed jadącycm bmw
Autor: Twitter.com Wieliczka. Policja szuka kierowcy bmw, który prawie potrącił mężczyznę na pasach

Chwile grozy na przejściu dla pieszych w Wieliczce. Jak podaje policja, 30 września kierujący samochodem marki bmw nie ustąpił pierwszeństwa wchodzącemu na przejście dla pieszych mężczyźnie i omal go nie potrącił. Cała sytuacja została zarejestrowana za pomocą kamery. Policja szuka sprawcy zdarzenia.

Jak podaje policja w Wieliczce, zdarzenie miało miejsce 30 września. - Około godziny 13:40 na ul. Kościuszki w Wieliczce kierujący pojazdem BMW nie ustąpił pierwszeństwa wchodzącemu na przejście dla pieszych mężczyźnie i omal go nie potrącił - informują stróże prawa. Mundurowi dodają, że pieszy stracił równowagę i upadł na chodnik. Kierujący bmw odjechał. Wszystko działo się na oczach policjantów. - Funkcjonariusze widząc zdarzenie, po ustaleniu, że pieszy nie odniósł obrażeń a tym samym nie wymaga pomocy lekarskiej, natychmiast podjęli pościg za kierującym BMW, jednakże ten oddalił się. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy - dodają mundurowi. Poniżej możemy zobaczyć całą sytuację.

- Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt pod nr telefonu 47 83 41 211 lub 47 83 41 217. Poszukiwany jest sprawca przedmiotowego zdarzenia, który kierował srebrnym bmw na holenderskich numerach rejestracyjnych: DC70834. Prosimy także pokrzywdzonego o zgłoszenie się - czytamy w komunikacie policji.

Sonda
Jaką karę powinien otrzymać kierowca bmw?
Potworny wypadek w Grębiszewie. Nie żyją cztery osoby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE