Turysta na Giewoncie zaatakowany gazem pieprzowym. Tajemnicze zachowanie poszkodowanego

i

Autor: Policja Zakopane Poszkodowany 37-latek nie chciał współpracować z policją i nie chciał mówić o okolicznościach zdarzenia.

Incydent w Tatrach

Turysta na Giewoncie zaatakowany gazem pieprzowym. Tajemnicze zachowanie poszkodowanego

2023-07-17 9:32

Na Giewoncie doszło do niecodziennego incydentu. 37-letni turysta wezwał śmigłowiec TOPR, ponieważ został zaatakowany gazem pieprzowym i nie był w stanie samodzielnie wrócić ze szlaku. Maszyna ratownicza przetransportowała mężczyznę na lądowisko przy szpitalu powiatowym w Zakopanem. 37-latek otrzymał pomoc medyczną, jednak nie chciał zdradzić okoliczności zdarzenia.

Turysta na Giewoncie zaatakowany gazem pieprzowym. Nie chciał zdradzić, co się stało

W niedzielę, 16 lipca turysta na Giewoncie został zaatakowany gazem pieprzowym. Poszkodowanym okazał się 37-letni mężczyzna, który poprosił o przylot śmigłowca ratowniczego TOPR, ponieważ nie był w stanie samodzielnie zejść ze szlaku. Maszyna z poszkodowanym na pokładzie lądowała przy szpitalu powiatowym w Zakopanem. Na miejsce przybyli policjanci, jednak... 37-latek nie chciał z nimi rozmawiać i nie wyjaśnił im, w jakich okolicznościach doszło do rozpylenia gazu pieprzowego

Po udzieleniu pierwszej pomocy mężczyźnie przez zespół medyczny policjanci usiłowali dowiedzieć się od niego, co się stało i w jakich okolicznościach miał zostać poszkodowany. Niestety mężczyzna nie współpracował z policjantami i niczego nie wyjaśnił jak również oświadczył, że niczego nie chce zgłaszać. Tatrzańscy policjanci w chwili obecnej wyjaśniają okoliczności dzisiejszego zdarzenia oraz ustalają świadków. Zgromadzony materiał dowodowy zostanie poddany ocenie, w jakim kierunku będą podejmowane dalsze czynności - przekazał rzecznik zakopiańskiej policji asp. szt. Roman Wieczorek.

Sonda
Wiesz jak udzielić pierwszej pomocy?
Kraków: Aleja Róż po rewitalizacji
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany