Groza

Dantejskie sceny pod galerią! W ruch poszły pięści, policja szuka damskiego boksera

2023-07-17 8:02

Policja szuka napastnika, który pod galerią handlową w Myślenicach pobił innego mężczyznę oraz jego partnerkę. Agresor spowodował u swojej ofiary poważne obrażenia ciała. Poszkodowany otrzymał ciosy pięściami i dodatkowo został skopany. Następnie bandyta uderzył kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja udostępniła w sieci jego wizerunek.

Pobicie pod galerią w Myślenicach. Policja opublikowała zdjęcia napastnika

Do zdarzenia doszło na początku czerwca. Pod Galerią Myślenicką bandzior pobił innego mężczyznę oraz jego partnerkę. W ruch poszły nie tylko pięści, poszkodowany został również skopany. Doznał poważnych obrażeń ciała. Następnie agresor uderzył kobietę i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca w dalszym ciągu nie odpowiedział za przestępstwo, którego się dopuścił, dlatego policja opublikowała jego zdjęcia w Internecie (galeria znajduje się poniżej) i prosi o pomoc w identyfikacji. 

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, lub mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Myślenicach (tel. 47 83 29 200, 665 390 382). Zapewniamy anonimowość - informują myśleniccy funkcjonariusze.

Kraków: tragiczny wypadek przy moście Dębnickim w Krakowie. Nie żyje czterech młodych mężczyzn
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany