UWAGA! A4. Zderzyło się kilka ciężarówek, są ofiary. Autostrada A4 jest zamknięta

2018-05-09 15:18
Wypadek na autostradzie A4
Autor: Pilne ESKA Info Kraków Wypadek na autostradzie A4

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że cztery samochody ciężarowe wjechały na siebie.  

Wypadek na autostradzie A4
Autor: Pilne ESKA Info Kraków Wypadek na autostradzie A4

Aktualizacja, godz. 14.45

Ruch w kierunku Krakowa odbywa się jednym pasem. Objazd w kierunku Rzeszowa na DK94 w Brzesku. Powrót na A4 w kierunku Rzeszowa możliwy na Węźle Tarnów Mościce. GDDKiA informuje, że utrudnienia mogą potrwać nawet do 4-5 godzin.

Godz.13.15

Omijajcie A4 między węzłami Brzesko a Tarnów Mościce. Tragiczny wypadek na małopolskim odcinku, zderzyły się 4 samochody ciężarowe.
Policja kieruje na objazd w kierunku Rzeszowa na DK94 w Brzesku. Powrót na A4 w kierunku Rzeszowa możliwy na Węźle Tarnów Mościce. Policja kieruje również na objazd na DK94 wcześniej na Węźle Bochnia w celu odciążenia zjazdu z A4 w Brzesku. W kierunku Krakowa należy również zjechać na Węźle Tarnów Mościce.

Czytaj też:

>>> Wypadek na ulicy Królewskiej. Dziecko trafiło do szpitala [ZDJĘCIA]

>>> "Bo chciałem, a wy macie przyjeżdżać!". Z czym dzwonią ludzie do krakowskiego pogotowia?

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE