Wypadek na ulicy Królewskiej. Dziecko trafiło do szpitala [ZDJĘCIA]

2018-05-01 18:37

Do wypadku miało dojść po godzinie 15. Jak informuje Małopolska Policja, kierowca zatrzymał się żeby ustąpić pierwszeństwa drugiemu kierowcy. Za nim nie wyhamował inny pojazd i najechał na tył tego samochodu. W wyniku wypadku ucierpiało dziecko, które zostało zabrane do szpitala. Policja nie podaje, w którym samochodzie był w momencie wypadku poszkodowany. MPK nie informuje o jakichkolwiek utrudnieniach w kursowaniu komunikacji miejskiej.  

Do wypadku doszło także w Woli Filipowskiej, na trasie Kraków - Trzebinia. Kierujący Audi na łuku wjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z VW Golfem i Oplem Corsą. Śmierć poniosły 3 osoby, a jedna jest ranna.  Według danych Punktu Informacji Drogowej utrudnienia na tej trasie mogą potrwać nawet do godziny 20.

To kolejny wypadek dzisiaj. Parę godzin temu w Modlnicy w wyniku zderzenia czołowego dwóch samochodów rannych zostało 6 osób. Ruch wahadłowy na trasie Kraków-Olkusz obowiązywał przez godzinę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE