W Krakowie kura uciekała przed... strażą miejską. To nie będzie takie proste. Wideo trafiło do sieci

i

Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Straż miejska w Krakowie interweniowała z powodu kury biegającej swobodnie po pasie zieleni przy al. Pokoju.

Nietypowa interwencja

W Krakowie kura uciekała przed... strażą miejską. "To nie będzie takie proste". Wideo trafiło do sieci

2023-08-04 11:58

Do nietypowej interwencji straży miejskiej doszło przy al. Pokoju w Krakowie. Powodem zaangażowania mundurowych była... kura, która swobodnie spacerowała po pasie zieleni i nie zamierzała rezygnować z wolności. Nagranie z interwencji trafiło do sieci. - To nie będzie takie proste - stwierdził jeden z mężczyzn "polujących" na kurę. Ostatecznie uciekinierka została bezpiecznie odłowiona.

Kraków. Kura uciekała przed strażą miejską. Wideo z interwencji trafiło do sieci

Krakowska straż miejska udostępniła w Internecie nagranie wideo z nietypowej interwencji, do której doszło przy al. Pokoju. Powodem podjęcia działań była... kura swobodnie spacerująca po pasie zieleni. Ptakowi w tym miejscu groziło śmiertelne niebezpieczeństwo ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo torów. Uciekinierka nic sobie jednak z tego nie robiła i nie zamierzała grzecznie oddać się w ręce mundurowych oraz wezwanego na miejsce pracownika KTOZ. - To nie będzie takie proste - stwierdził jeden z interweniujących mężczyzn, gdy kura nie pozwalała się złapać do siatki. Ostatecznie działania zakończyły się sukcesem. Ptak został bezpiecznie odłowiony, a podczas eskapady nie doznał żadnego uszczerbku na zdrowiu.

O kurka! - pomyślał strażnik na widok ptaka z rzędu grzebiących, miarowo maszerującego po pasie zieleni przy al. Pokoju, a później przystąpił do działania…wezwał na miejsce pracownika KTOZ’u, jednocześnie dbając o to, by żadne pióro ptakowi z głowy nie spadło. Ostatecznie pierzasta spacerowiczka - przy wydatnej pomocy strażników - została bezpiecznie odłowiona! - zrelacjonowali nietypową interwencję strażnicy miejscy z Krakowa.

Niecodzienny pościg w Krakowie. Pierzasta uciekinierka nie chciała stracić wolności
Sonda
Ja oceniasz pracę straży miejskiej w Krakowie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany