Wawrzeńczyce: Wypadek na DK 79! Dwie osoby poszkodowane

2021-07-28 16:41
Wawrzeńczyce: Wypadek na DK 79! Dwie osoby poszkodowane
Autor: Powiat krakowski 112 - Facebook Wawrzeńczyce: Wypadek na DK 79! Dwie osoby poszkodowane

Groźny wypadek w miejscowości Wawrzeńczyce! Dziś (28 lipca) na DK 79 doszło do zderzenia osobówki, dostawczaka i ciężarówki. Jak informuje Polska Agencja Prasowa, poszkodowane zostały dwie osoby. Trasa Kraków - Nowe Brzesko jest zablokowana w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy!

Wawrzeńczyce: Wypadek na DK 79! Dwie osoby poszkodowane

Zgodnie z informacjami przekazanymi PAP przez Pawła Kobiałkę z zespołu prasowego małopolskiej policji, w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy – samochód dostawczy marki Iveco, samochód ciężarowy volvo oraz osobowy opel. Według wstępnych ustaleń, iveco zjechał na przeciwległy pas próbując wyprzedzić opla i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volvem. Podczas wyprzedzania iveco zahaczył też o opla, ale kierująca tym samochodem nie odniosła żadnych obrażeń.

Zobacz: Członkowie szajki wylądowali na glebie. Trzej Rumuni zatrzymani

Zgodnie z relacją policji, pierwotnie zdawało się, że kierowca iveco jest zakleszczony, jednak szybko udało się go wyciągnąć z samochodu i przetransportować helikopterem do szpitala. Obrażenia niezagrażające życiu odniósł kierowca volvo, któremu udzielono pomocy na miejscu, po czym karetką zabrano do szpitala.

Zgodnie z informacjami podanymi przez GDDKiA, w wyniku zderzenia trasa Kraków - Nowe Brzesko jest zablokowana w obu kierunkach. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. Policja organizuje objazdy.

59-latka wyprowadzała psa, wpadła do źle zabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej. Grób pani Anny na cmentarzu parafialnym w Augustowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE