Wieliczka. Napad w kafejce internetowej. "Krzyczał, rzucał krzesłami" [ZDJĘCIE]

2021-01-21 18:12 mg
Wieliczka. Napad na kafejkę internetową. 12 lat więzienia dla 29-latka?
Autor: policja.gov Wieliczka. Napad na kafejkę internetową. 12 lat więzienia dla 29-latka?

Dokonał rabunku w kafejce internetowej na terenie Wieliczki. Od wystraszonej pracownicy otrzymał 1700 złotych z kasy punktu i uciekł. Biuro prasowe KPP w Wieliczce informuje, że mężczyzna został już ustalony. 29-latkowi grozi do 12 lat więzienia.

W czwartek, 14 stycznia br. ok. godz. 11.00 do jednej z kafejek internetowych w Wieliczce wszedł mężczyzna, który zaczął krzyczeć i rzucać krzesłami. Później wyciągnął nóż i zażądał od pracownicy wydania pieniędzy z kasy. Jak informują mundurowi z KPP w Wieliczce, kobieta nie posłuchała włamywacza i uciekła z punktu. Wtedy mężczyzna splądrował punkt usługowy, zabrał pieniądze - około 1700 zł - i uciekł.

Mundurowi otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu i zjawili się na miejscu. - [...] zabezpieczyli nóż, którym miał posłużyć się sprawca oraz wszelkie ślady. Kryminalni, bardzo szybko wpadli na trop podejrzanego o dokonanie tego rozboju, ustalili jego tożsamość i miejsce, w którym przebywał - zdradza biuro prasowe policji.

W piątek 15 stycznia kryminalni zatrzymali mężczyznę w jednym z mieszkań na terenie Wieliczki.  29-latkowi postawiono zarzut dokonania rozboju przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu (art. 280 par 2 kk). Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna był poszukiwany również do innych spraw kryminalnych w związku z czym został umieszczony w areszcie śledczym.

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia