Eurojackpot

i

Autor: Jacek Chlewicki/Super Express, Shutterstock Eurojackpot

Wysoka wygrana

Wieś pod Krakowem ma nowego milionera. W Eurojackpot zgarnął siedmiocyfrową sumę

2023-09-13 6:53

Niewielka miejscowość Raciborsko (powiat wielicki) znalazła się na ustach całej Polski. To właśnie tam został kupiony los Eurojackpot, który przyniósł właścicielowi fortunę. Za wygraną III stopnia farciarz zgarnie siedmiocyfrową sumę. To najwyższa polska wygrana w ostatnim losowaniu Eurojackpot.

Raciborsko. Wygrana III stopnia w Eurojackpot. Farciarz zgarnął siedmiocyfrową sumę

W poniedziałek, 11 września Totalizator Sportowy poinformował o wygranej III stopnia Eurojackpot, która padła we wsi Raciborsko (powiat wielicki), podczas piątkowego losowania. Gracz wygrał kwotę 1 376 181,80 złotych i była to największa polska wygrana w trakcie ostatniego losowania Eurojackpot. Liczby, które zostały wskazane przez maszynę losującą to: 21, 29, 31, 46, 49 oraz 5, 6. Kolejna szansa na wygranie w Eurojackpot pojawi się we wtorek, 12 września. Pula na wygraną I stopnia wynosi 220 milionów złotych.

To druga w ostatnim czasie pokaźna wygrana Lotto w Małopolsce. Zaledwie kilka dni temu szczęście dopisało graczowi w Osieczanach (powiat myślenicki). Zgarnął on główną, wynoszącą ćwierć miliona złotych nagrodę w Kaskadzie.

Rekordowe wygrane Lotto w Małopolsce

Najwyższą wygraną w Lotto pozostaje osiągnięcie gracza z podtarnowskiego Skrzyszowa, który w 2017 roku rozbił kumulację wartą prawie 37 milionów złotych. Rekordowa szóstka trafiona w Skrzyszowie nie jest jedyną wygraną przekraczającą 30 milionów złotych w powiecie tarnowskim. 31 maja 2016 roku w Żabnie gracz trafił 30 588 372,20 zł. 

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Pieniądze to nie wszystko. Extra. Rozmowa z Radosławem Kwietniem. BGK.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany