Wiśniowa: 14-latka wbiła nóż w swoją babcię! Seniorka zmarła. Zabójstwo czy wypadek?

2021-09-24 19:14
Wiśniowa: 14-latka wbiła nóż w swoją babcię! Seniorka zmarła. Przypadek czy wypadek?
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Wiśniowa: 14-latka wbiła nóż w swoją babcię! Seniorka zmarła. Przypadek czy wypadek?

Dramat w miejscowości Wiśniowa (woj. małopolskie). 14-latka dźgnęła nożem swoją babcię. Niestety kobieta zmarła. Czy to było celowe działanie wnuczki czy też nieszczęśliwy wypadek? O szczegółach tej tragedii piszemy w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło w piątkowe południe. Jak poinformował portal polsatnews.pl, służby otrzymały zgłoszenie, że w miejscowości Wiśniowa w powiecie myślenickim potrzebna jest pomoc dla kobiety, która została dźgnięta nożem. - 69-latka miała jedną ranę kłutą, zadaną prawdopodobnie nożem. Mogła to zrobić 14-letnia wnuczka przebywająca z nią w domu - wyjaśnił, cytowany przez polsatnews.pl, mł. insp. Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Na miejsce przyjechało pogotowie, ale kobiety nie udało się uratować. Mundurowi są w trakcie ustalania, czy do zdarzenia doszło w wyniku celowego działania nastolatki czy w wyniku wypadku. 14-latce udzielono pomocy psychologiczno-psychiatrycznej. Czynności policyjne nadzoruje prokurator - Funkcjonariusze rozpytują, przesłuchują domowników, sąsiadów i potencjalnych świadków tego zdarzenia - dodał Gleń.

Zadał siedem ciosów nożem w obronie własnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE