Wjechała mercedesem w przystanek! Szokujące zdarzenie w Krakowie

2021-10-23 16:24
Policja
Autor: Policja /zdjęcie ilustracyjne

Groźne zdarzenie w Krakowie. Na rondzie Grzegórzeckim samochód marki mercedes wjechał w przystanek autobusowy. Kobieta, która prowadziła pojazd, straciła nad nim panowanie. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Jeden mężczyzna odniósł lekkie obrażenia.

Wypadek w Krakowie na rodzie Grzegórzeckim. Samochód wjechał w przystanek. Do zdarzenia doszło 23 października (sobota) po godz. 15.00. - Kobieta jadąca mercedesem straciła panowanie nad samochodem. Wjechała w przystanek. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Jeden mężczyzna narzekał na lekkie dolegliwości bólowe. Policjanci w tej chwili prowadzą czynności na miejscu zdarzenia. Mogą występować jeszcze utrudnienia. Kobieta była trzeźwa. - informuje oficer prasowy z KWP w Krakowie. Poniżej zdjęcie z miejsca wypadku.

Zobacz koniecznie: Kraków. Najpierw trąbił, później uderzył w radiowóz. Udawał, że nie wie o co chodzi

Sonda
Czy popierasz podwyżkę mandatów za przekroczenie prędkości?
Stracił kontrolę, urwał dwa koła! Groźny wypadek w Bolkowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE