Wypadek na A4 w kierunku Krakowa TERAZ: Auto RUNĘŁO do wody! Jak do tego doszło? [ZDJĘCIA]

2020-09-01 11:38

Wypadek na autostradzie A4 w kierunku Krakowa. Auto osobowe wpadło do zbiornika retencyjnego, lądując na dachu. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze.

Wypadek na A4 w kierunku Krakowa TERAZ: Auto RUNĘŁO do wody, są POSZKODOWANI! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Powiat Krakowski 112/ Materiały prasowe

Do wypadku doszło dziś (1.09.2020) po godz. 11 na 399 km autostrady A4 przed Punktem Poboru Opłat Balice w kierunku na Kraków. Na miejscu są służby. Strażacy zastali auto osobowe leżące na dachu w zbiorniku retencyjnym, w którym znajduje się woda. Ze wstępnych informacji wynika, że są kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek w Chrzanowie. Z BMW została miazga, nie żyje 17-latek [ZDJĘCIA]

Autem podróżowało starsze małżeństwo. Jak poinformował nas sierż. szt.. Mateusz Drwal z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, nie doznali poważniejszych obrażeń, jednak ze względu na wiek, zostali zabrani na obserwację do szpitala.

Policja apeluje o ostrożność.

Rodzinna tragedia w Białymstoku. Policja: To było rozszerzone samobójstwo

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki