Horror w Oświęcimiu

Child alert Mia. Zabójstwo w Oświęcimiu. Co z podejrzanym Norwegiem? Rusza procedura ekstradycyjna

2022-11-06 10:07

Wstrząsające zabójstwo w Oświęcimiu. Wszystko wskazuje na to, że Ingebright G. zamordował 26-letnią Pamelę, a potem porwał ich 5-letnią córkę Mię. Po uruchomieniu przez policję procedury Child Alert udało się go schwytać w Danii. Co stanie się z 25-letnim obywatelem Norwegii? Gdzie obecnie przebywa 5-latka? Znamy nowe szczegóły tej sprawy.

Zabójstwo w Oświęcimiu. Znaleziono ciało 26-letniej kobiety. Norweg porwał jej córkę. Uruchomiono Child Alert

Policjanci z Oświęcimia otrzymali informację o znalezieniu zwłok 26-letniej kobiety w sobotę, 5 listopada późnym popołudniem. Pamela miała rany cięte szyi. Ciał kobiety znalazł jej ojciec. Z mieszkania zniknął 25-letni partner kobiety – Ingebright G., obywatel Norwegii, oraz ich pięcioletnia córka Mia. Wieczorem policja wydała Child Alert za dziewczynką. Ok. godz. 23 policja poinformowała, że duńscy funkcjonariusze zatrzymali pojazd, którym podróżowała dziewczynka. Zatrzymany został również ojciec pięciolatki. Mężczyzna jest podejrzewany o zamordowanie partnerki.

Zabójstwo w Oświęcimiu. Prokuratura szykuje wniosek o ekstradycję podejrzanego

Obecnie 5-letnia Mia przebywa pod opieką duńskich służb socjalnych. Z kolei jej ojciec został zatrzymany. Najprawdopodobniej dzisiaj sąd zadecyduje o areszcie dla mężczyzny. Ingebright G., będzie oczekiwał na ekstradycję do Polski. Wniosek o wydalenie przygotuje polska prokuratura. Ostatecznie o ekstradycji zdecyduje duński sąd. Norweg nie mieszkał w Polsce. Wedle nieoficjalnych informacji do Polski przyjechał w październiku.

Child alert Mia. Zabójstwo w Oświęcimiu
Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany