Zaginęli przed laty, nie odnaleziono ich do tej pory. Wciąż nie wiadomo, co się z nimi dzieje [GALERIA]

2018-10-19 10:00

W policyjnej bazie zaginionych, poszukiwanych przed Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, figuruje ponad 70 nazwisk. To osoby, których mimo upływu czasu, wciąż nie udaje się odnaleźć. Ciągle nie wiadomo, co się z nimi dzieje. Wizerunki niektórych osób, które zaginęły w ostatnich latach, znajdziecie w naszej galerii. Może rozpoznacie kogoś z nich? 

Choć z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych, niektóre zaginięcia wciąż pozostają zagadką.

Co stało się z tymi ludźmi? Tego niestety wciąż nie wiadomo. Na policyjnej liście zaginionych, poszukiwanych przez małopolską policję, znajdziemy wizerunki blisko 70 osób. To zarówno dzieci, jak i starsze osoby. Najmłodsza z nich - Linda - zaginęła w wieku czterech lat. W tym roku skończy dziesięć. 

W powyższej galerii znajdziecie wizerunki kilkunastu osób, których wciąż nie udało się odnaleźć. Zajrzyjcie - może rozpoznacie którąś z nich? 

Czytaj też:

>>> Dzielnice grozy w Krakowie: Gdzie mieszkańcy boją się chodzić po zmroku? [LISTA DZIELNIC]

Zobacz TO WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE