Zakopane: Koszmarna tragedia w szpitalu. Młody lekarz wypadł przez okno, nie żyje

2020-05-25 17:42
Szpital Powiatowy w Zakopanem
Autor: materiały prasowe

Tragiczny wypadek w Szpitalu Powiatowym w Zakopanem. Z okna na piątym piętrze wypadł 29-letni lekarz, który pracował w placówce, ale w chwili tragedii - był jego pacjentem. Mężczyzna spadł na zaparkowane pod Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym samochody. Pomimo reanimacji, 29-latka nie udało się uratować.

Do wypadku doszło w poniedziałek, około godziny 13 na terenie Szpitala Powiatowego w Zakopanem. Z okna na piątym piętrze wypadł mężczyzna w średnim wieku i spadł na zaparkowane pod budynkiem auta. Natychmiast podjęto czynności ratunkowe i reanimacyjne, ale mimo tego poszkodowany nie przeżył.

Jak się okazało ofiarą jest lekarz, który na co dzień pracuje właśnie w tej placówce. Kilka dni temu trafił jednak do niej jako pacjent, po wypadku komunikacyjnym na zakopiance - ustalili reporterzy Gazety Krakowskiej. Po nim przebywał na oddziale ortopedii zakopiańskiego szpitala, który mieści się na najwyższym - piątym piętrze.

Na miejscu pracowała policja i prokurator. Śledczy zabezpieczyli ślady i prowadzą dochodzenie, które pozwoli ustalić, jak doszło do tego tragicznego wypadku.

Super Raport 25 V (goście: Gawkowski, Karczyński)
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE