Zator: Nowe atrakcje w Enrgylandii. Gigantyczne koło młyńskie robi wrażenie!

i

Autor: Tom a/CC BY-SA 4.0/wikipedia W Energylandii na miłośników rozrywki czeka gigantyczne koło młyńskie Wonder Wheel i 16 nowych torów do wodnych zjazdów.

Energylandia ma nowe atrakcje! Park rozrywki w Zatorze otworzył koło młyńskie Wonder Wheel i strefę Bamboo Bay [WIDEO]

2022-06-30 12:35

W Energylandii na miłośników zabawy czekają nowe atrakcje. Największy w Polsce park rozrywki udostępnił zwiedzającym gigantyczne koło młyńskie Wonder Wheel, które jest wyposażone w 30 klimatyzowanych gondol. Ze szczytu mierzącego 53 metry koła będzie można podziwiać panoramę Energylandii na tle Beskidów. Dodatkowo w Water Parku uruchomiono strefę Bamboo Bay, z szesnastoma nowymi torami do wodnych zjazdów.

Nowe atrakcje w Energylandii. Gigantyczne koło młyńskie Wonder Wheel robi wrażenie

Nowe atrakcje już działają w Energylandii. Miłośnicy zabawy, którzy wybiorą się do Zatora, będą mogli podziwiać panoramę parku rozrywki na tle Beskidów z wysokości kilkudziesięciu metrów. Wszystko dzięki gigantycznemu kołu młyńskiemu Wonder Wheel, wyposażonemu w 30 klimatyzowanych gondol. Jest to drugie pod względem wielkości koło młyńskie w Polsce. Wonder Wheel znajduje się w strefie Smoczy Gród. 

Gondole poruszają się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara i robią to z prędkością pozwalającą na rozkoszowanie się pięknymi widokami oraz zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia. Zamknięte wagoniki są całkowicie bezpiecznie nawet dla najmłodszych turystów.

PRZECZYTAJ: Nieprzytomna seniorka znaleziona na trawniku w Krakowie. Reanimowali ją policjanci

Park rozrywki w Zatorze otworzył strefę Bamboo Bay. To 16 nowych torów do wodnych zjazdów w Energylandii

Energylandia uruchomiła również dodatkową strefę w Water Parku. Bamboo Bay to szesnaście dodatkowych torów do wodnych zjazdów. Wśród nich znajdują się: Zakręcona RUBA, TIRIKI, PLUM czy OASIS, wszystkie w lustrzanym odbiciu. W odróżnieniu od strefy Tropical Fun, ze zjeżdżalni w Bamboo Bay korzysta się w strojach kąpielowych, a nie na pontonach.

Przypomnijmy, że od początku wakacji została zwiększona liczba kursów pociągów, dowożących podróżnych z Krakowa do Zatora, pod EnergylandięW sierpniu do Zatora będą kursowały dodatkowe składy pod nazwą "Energylandia Bis".

ZOBACZ: Kraków: Strażnik graniczny zaatakowany na lotnisku w Balicach! Co tak wściekło pasażera? 

Sonda
Czy lubisz odwiedzać parki rozrywki?
Otwarcie Bamboo Bay oraz największego w Europie koła Wonder Wheel.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE