ZBOCZENIEC grasuje na krakowskim Rynku. "Zaraz Cię kur*a dotknę!"

2019-11-29 11:27 AC
Zboczeniec
Autor: Shutterstock Zboczeniec

Niepokojące doniesienia z krakowskiego Rynku Głównego. Według informacji naszej internautki po centrum miasta grasuje zboczeniec. Młoda kobieta została zaczepiona przy wylocie w kierunku ulicy Sławkowskiej przez niskiego mężczyznę w średnim wieku. Usłyszała szokujące słowa.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 28 listopada w godzinach popołudniowych. Nasza Czytelniczka szła po płycie Rynku Głównego w kierunku ulicy Sławkowskiej. W pewnym momencie tuż za jej plecami pojawił się nieznajomy mężczyzna, który wypowiedział szokujące słowa. 

- Usłyszałam, że "zaraz mnie kur*a dotknie". Przerażona odskoczyłam i uciekłam w swoją stronę. Kątem oka widziałam, że zboczeniec próbował za mną iść, ale po chwili zrezygnował - relacjonuje Internautka, która poprosiła o zachowanie anonimowości. 

Jak opisuje, mężczyzna był w wieku około 30-35 lat, niskiego wzrostu. Miał ciemne włosy i okulary z okrągłymi oprawkami. 

- Dziewczyny uważajcie na siebie, szczególnie gdy jesteście same, albo idziecie gdzieś wieczorem. Jak widać, zaatakowanym można być wszędzie - mówi Czytelniczka.