Zbrodnia pod Krakowem. Nie żyje 49-letni mężczyzna. Kobieta z zarzutem zabójstwa

i

Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

Areszt dla podejrzanej

Zbrodnia pod Krakowem. Nie żyje 49-letni mężczyzna. Kobieta z zarzutem zabójstwa

2023-11-29 13:50

W miejscowości Węglówka (powiat myślenicki) zostało znalezione ciało 49-letniego mężczyzny. Po przeprowadzeniu oględzin śledczy stwierdzili, że denat nie zmarł z przyczyn naturalnych, lecz został zabity. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę. Podejrzaną o zabójstwo jest kobieta. Sąd zgodził się na zastosowanie wobec niej trzymiesięcznego aresztu.

Węglówka. Śmierć 49-latka nie była przypadkowa. Kobieta z zarzutem zabójstwa

Prokuratura Rejonowa w Myślenicach prowadzi postępowanie w sprawie śmierci 49-letniego mężczyzny, którego ciało zostało znalezione w miejscowości Węglówka (powiat myślenicki). Po przeprowadzeniu oględzin zwłok i miejsca zdarzenia śledczy nie mają wątpliwości, że zgon 49-latka nie był naturalny, lecz padł on ofiarą zbrodni. Podejrzaną o dokonanie zabójstwa jest kobieta. Została ona zatrzymana, a po przedstawieniu jej zarzutu, sąd wyraził zgodę na zastosowanie wobec niej środka zapobiegawczego w postaci trzymiesięcznego aresztu. Kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Na miejscu zdarzenia wykonano czynności procesowe, w tym oględziny miejsca zdarzenia. Zatrzymanej kobiecie przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa z art. 148 § 1 kk. Sąd Rejonowy w Myślenicach uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy - przekazał "Super Expressowi" prok. Janusz Kowalski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Wójt zażądał przeprosin od strażaka za to, że zaśmiał się z jego przemówienia podczas obchodów Święta Niepodległości
Nasi Partnerzy polecają