Znamy nową Miss Małopolski 2019! Zobacz zdjęcia z gali finałowej [GALERIA]

2019-05-27 21:20

W niedzielę, 26 maja w Hotelu InterHouse przy ulicy Bratysławskiej w Krakowie odbyła się Gala Finałowa Miss Małopolski 2019, w czasie której poznaliśmy nową Miss Małopolski 2019 oraz Miss Nastolatek Małopolski 2019. Modelki musiały zmierzyć się z profesjonalnym wybiegiem oraz stanąć oko w oko z fotografami. 

Miss Małopolski 2019 została wybrana Sylwia Rojek z Krakowa, I wicemiss Małopolski - Natalia Radwan z Krakowa a II wicemiss Małopolski - Wiktoria Mazur z Gosławic (pow. tarnowski). Z kolei koronę Miss Nastolatek Małopolski 2019 odebrała Anna Kaczówka z miejscowości Kuzie (pow. dąbrowski). I wicemiss została Faustyna Ligocka z Kaszowa, a II wicemiss Aisza Markiewicz z Chrzanowa. 

Zobacz na zdjęciach zmagania kandydatek oraz fotografie z koronacji laureatek!

Nowa miss otrzymała koronę od Kingi Wawrzyniak, ubiegłorocznej zwyciężczyni oraz finalistki konkursu Miss Polski 2019, na którym zdobyła tytuł 3. Wicemiss Polski. 

Konkurs Miss Małopolski to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym konkursem piękności w woj. małopolskim.

ZOBACZ TEŻ: MISS MAŁOPOLSKI 2019. Kandydatki w strojach kąpielowych!

Zobacz koniecznie:

>>> Kraków: Urzędnicy rozkopią... rondo Matecznego. Nie będą kursować tramwaje!

>>> Kraków: Syf, błoto, smród i mnóstwo śmieci. Czas na wielkie sprzątanie po powodzi [ZDJĘCIA]

>>> Juwenalia Krakowskie 2019. Studencki korowód przeszedł przez miasto! [ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE