Sieć sklepów Camaieu znika z Polski

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Znana sieć odzieżowa wycofuje się z Polski. Sklepy w Krakowie zostaną zamknięte

2020-06-03 17:37

Znana sieć sklepów odzieżowych Camaieu wycofuje się z Polski. To efekt epidemii koronawirusa, która dobiła upadający biznes. Francuski gigant miał już bowiem wcześniej problemy finansowe. Camaieu zamknie swoje sklepy także w Krakowie, ale najpierw zamierza wyprzedać towar w atrakcyjnych cenach.

Camaieu znika z Polski

Francuska sieć sklepów Camaieu z modą dla kobiet postanowiła wycofać się z Polski. Taką decyzję podjęli właściciele francuskiej firmy, która zajmuje się sprzedażą detaliczną odzieży, produkując i sprzedając własne damskie kolejce ubrań.

Do tego czasu Camaieu stawia na wyprzedaż asortymentu, z czym wiążą się promocje i duże obniżki cen, także w sklepach na terenie województwa małopolskiego.

Camaieu zamknięte przez koronawirusa?

Epidemia koronawirusa stała się przysłowiowym gwoździem do trumny, bowiem obroty spadły aż o 95%, a firma już wcześniej miała kłopoty finansowe. Zamknięty został już sklep internetowy, a sklepy stacjonarne Camaieu zostaną zamknięte do końca czerwca 2020 roku. Znikną wszystkie placówki w Polsce w tym następujące sklepy w Krakowie:

- Camaieu Galeria Krakowska
- Camaieu CH Krokus
- Camaieu M1 Aleja Pokoju
- Camaieu Galeria Kazimierz
- Camaieu CH Bonarka City Center

Najpierw jednak na klientów czekają spore wyprzedaże. Sklepy Camaieu na pewno będą otwarte do 17 czerwca. Czy dłużej? To zależy od miejsca, miasta i zainteresowania. Na razie na jego brak sprzedawcy nie mogą jednak narzekać.

Marka Camaieu powstała w grudniu 1984 r. we Francji. W Polsce pierwszy sklep tej marki powstał w 2000 r.

Express Biedrzyckiej - Gość: Aleksander Kwaśniewski: Prezydentura Dudy jest miałka, ale jest on faworytem wyborów
Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE